Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Carte tehnica+instructiuni A6 2001
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
bogdan47077
un amic si-a luat un a6 din 2000 si are cartea in germana
de unde credeti ca as putea face rost de o asemenea carte in romana?
merci?poate o copie xerox,ceva
Watcher
Cred ca nu strica sa suni macar la PBN sa intrebi daca au asa ceva.
Mie la A4 mi-au dat si o varianta in romana (clar ca mult mai scurta decat cea originala dar tot e ceva)
bogdan47077
cred ca e o gramada de bani la aia!
si plus..el nu si-a luat masina (logic) la mana a doua de la ei..si atunci nu-i convine sa dea o gramada de bani acolo!
alte idei?
Marius60856
QUOTE(Watcher)
Cred ca nu strica sa suni macar la PBN sa intrebi daca au asa ceva.
Mie la A4 mi-au dat si o varianta in romana (clar ca mult mai scurta decat cea originala dar tot e ceva)

Buna!
sunt nou pe aici si, ca si altii, observ, mi-am luat un a4 second din 2003 1.9tdi si cartea de intretinere , tehnica, radiocd, navi etc e in limba germana. am inteles ca ai avea una in romaneste? sau macar in engleza poate? crezi ca ar fi posibil cumva sa ma ajuti sa o multiplic sau macar sa ma uit pe ea? am o serie de nelamuriri legate de mesajele calculatorului de bord in momentul "check"-ului precum si niste avertizari de "km/h".
Multumesc!
Marius60856
QUOTE(Watcher)
Cred ca nu strica sa suni macar la PBN sa intrebi daca au asa ceva.
Mie la A4 mi-au dat si o varianta in romana (clar ca mult mai scurta decat cea originala dar tot e ceva)

Buna!
sunt nou pe aici si, ca si altii, observ, mi-am luat un a4 second din 2003 1.9tdi si cartea de intretinere , tehnica, radiocd, navi etc e in limba germana. am inteles ca ai avea una in romaneste? sau macar in engleza poate? crezi ca ar fi posibil cumva sa ma ajuti sa o multiplic sau macar sa ma uit pe ea? am o serie de nelamuriri legate de mesajele calculatorului de bord in momentul "check"-ului precum si niste avertizari de "km/h".
Multumesc!
Claudiu64742
Daca faci rost de ea sa-mi spui si mie ca si eu am nevoie de ea tot pt un A6 din 2001, mersi Clau
alexandru113906
Am si eu un A4 2002 si nu am carte la ea..deloc,ma poate ajuta cineva ? pls
Flav
Cartea mea e tot in germana, insa cu timpul n-am mai avut nevoie de ea. Usor, usor, am descoperit singur masina. Daca aveti vreo nelamurire, nu ezitati sa postati pe forum si sunt sigur ca vi se va raspunde. Inainte dati o cautare ca nu cumva sa se fi vorbit in prealabil despre subiectul care ati dori sa-l deschideti.
bodo_audia6
unde gasesc si eu cartea tehnica la audi a6 ?????


caut cartea tehnica in limba romana
bodo_audia6
sunt nou pe aici si nu prea ma stiu cu saitul !!!! daca ma puteti ajuta si pe mine sa gasesc o carte tehnica pentru un audi a6
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.