Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pareri FORD FOCUS 1.8l 16V 115 CP euro 4 second hand 2002
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
vasy46559
am gasit de vanzare un FORD FOCUS din 2002 1.8 L 16V 115 CP euro 4

are urmatoarele dotari:
SRVODIRECTIE
ABS ESP EBD TCS
4 air bag
computer bod
climatronic nu AC
RADIO CD 4 boxe comenzi coloana volan
proiectoare ceata
62.000 KM BORD cu carte de service ...stampile in germania la cate 20.000 KM
geamuri , oglinzi electrice
nu are jante de aliaj si nu e modelul FOCUS1 face lift (nu are ornamentele cromate in grila si la spate)

pretul 8700 EUR

mi-a placut tare mult masina , ff ingrijita , vanzatorul parea om de treaba, este adusa la inceputul lui mai , mai are ceva acte de facut in cateva zile,

INTREBARILE SUNT:

merita banii astia?
ce stiti despre motorul asta si cat consuma?
pare suspect nr de KM masina e fabricata in actombrie 2002?
ce ar trebui sa verific ca sa nu iau tzeapa?
ce acte tb sa inchei si sa detina masina ptr a fi sigur ca nu e furata sau sa am probleme la inmatriculare pe mine...momentan masina este inmatriculata cu nr normale nu provizarii? Daca are certificat de identificare de la RAR e OK? Masina am gasit-o in targ si e din alt judet.
la ce ma pot astepta de la masina asta in viitorul apropiat legat de ceva reparatii?
madalina
Vezi ca exista sfaturi pt ce sa verifici la o masina sh sa nu iei teapa, la fel pentru acte. Intrebare, daca e inmatriculata cu numere de romania normale, ce acte mai are de facut?
vasy46559
pai zicea de cerifificatul de autentificare de la RAR si cartea de identitate parca

mototul asta nu puteti sa spuneti ca nu trage bine....oare consuma mult ?

sunt adevarate problemele legate de rugina la FOCUS ?
ionut35955
Am auzit ca consuma in jur de 8-9l/100 km.Totusi eu te-as sfatui sa-ti iei un diesel,consuma 5%. bicycle.gif
Ionut-35
Chestia cu rugina cred ca nu-i adevarata. Am un vecin care are un focus cu semnalizarile in bara si o are zgariata de 2-3 ani si n-a intrat rugina in ea. Probabil are tabla galvanizata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.