Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fair play
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Radu46256
Mutarea grabita a topicului "Subaru versus masini germane" nu mi se pare chiar OK.
Credeam ca acest forum are rolul de a facilita schimbul de idei si de opinii. Eu iau mutarea asta ca pe o ejectare a unui subiect incomod.
E cumva acest forum un mijloc de reclama mascata ? Se iau bani ca sa scri de bine in stilui teleshopingului american ?
Cred ca nu dar asa pare!

Nu stiu ce rezolvam daca ne uitam in oglinda si ne laudam singuri ce frumosi suntem?
Ma deranjeaza ca ai mutat topicul intr-un mod cam comunist pt ca ma interesa parerea oamenilor de pe acest forum.

Un adevarat pasionat de automobile nu este deranjat de nici un subiect !
G e o r g e
nenea . subiectul a fost mutat in aria care ii vine mai bine . a fost lasata o legatura catre locul lui de origine . care e problema ca nu inteleg ?

aria versus se defineste prin :

Versus
Comparatii intre doua sau mai multe masini.

aria subaru se defineste prin :

discutii destinate automobilelor subaru .

daca crezi ca nu am procedat corect da un mail adminilor sitului .

ca sa-ti explic mai detaliat :

nici acest subiect nu a fost deschis unde trebuie , de ce ? pentru ca nu are legatura cu marca subaru , petnru ca in el nu se discuta despre vreun model subaru , intelegi? acest topic trebuia deschis la :.
Echipa de moderatori Masini.ro
Laude, critici, sugestii, reclamatii, probleme de logare...(forum stuff)..se poate posta si ca guest
http://www.masini.ro/forum/viewforum.php?f=74

get the picture ?

drept pentru care si acest subiect a fost mutat .

nu stiu care e problema ta . pagina dedicata subaru este o pagina secundara din rubrica masini.ro

pagina versus este o pagina principala . avantaj tu , cel care vrea o parere . blink.gif
madalina
Reclama mascata? E chiar buna gluma!

Aria versus este MULT mai vizitata decat cea Subaru. Iar faptul ca a lasat o urma in Subaru face subiectul de 2 ori mai vizibil.

Ariile dedicate marcilor sunt dedicate fiecare unei SINGURE marci, comparatiile se fac la Versus.

Da exista unele comparatii si in ariile dedicate marcilor: Ibiza versus Leon, Megane versus Cli etc - in cadrl aceleiasi marci se face comparatie.

Ti-a sters cineva vreun mesaj? Ti-a cenzurat cineva ceva din vreun mesaj? A disparut fara urma topicul? Ti-a editat cineva un mesaj si a scris in numele tau altevceva decat ai spus tu?
Radu46256
bine bai ....
voi ati castigat !

oricum cred ca topicul are mai mare legatura cu Subaru decat cu versus.(cel putin pt mine)
iti explic si de ce : am constatat la possorii de Subaru un soi de religie fata de aceasta marca si asta m-a intrigat. astfel am creat un topic provocator care sa-i faca sa dea drumul la gura dar pe chestii concrete nu pe sentimente.

Nu ma intereseaza plasarea topicului pe pagina versus pt ca Subaru nu e o marca populara si putini stiu despre ce e vorba asa ca am preferat o polemica cu oameni in cauza !
G e o r g e
oamenii in cauza in majoritate EU laugh.gif

cred ca sunt singurul cu 2 subaru in preajma laugh.gif
f1anatic
Oricum te felicit pt alegerea facuta. Chiar daca topic-ul a degenerat la bataie.

Si parerea mea neavizata este ca...fiind o comparatzie intre masini...locul lui era de la inceput la VERSUS.
G e o r g e
pana a intrat fratele meu in arena biggrin.gif

subaru fan club
Adevarul e "nenea", ca de cand cu subiectul asta deschis de Radu am ajuns la concluzia ca Subaru este pentru cei mai introvertiti si care "nu vor sa auda de asa ceva". "Ca Subaru e cel mai tare"! Din fericire nu e!
Iar modalitatea in care ati dus lupta nu numai ca afost lipsita de bun simt dar mie unul mi-ati dovedit doar ca sunteti doi frustrati!
A! Sa nu uit: erau cateva pasaje foarte interesante in contextul respectiv dar au disparut ca magarul in ceata!

Sunteti de kko mai Subaru Team!
Halal!

Uite, e buna icoana asta ca exprima foarte bine cum este tratat unul care isi rezerva dreptul de a accepta Subaru. bicycle.gif

Copilasi din Ro si SUA uniti-va!

Ha ha ! laugh.gif laugh.gif
Nota rectificativa:
Uite, e buna icoana asta ca exprima foarte bine cum este tratat unul care isi rezerva dreptul de a NU accepta Subaru.
bicycle.gif
mike.omega
Rabdarea mea a ajuns la anumite limite asa ca te rog sa te gandesti mai mult inainte de a posta :wave:
yeotamara97
Sunt eu un comportament https://homehealthcareneworleans.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.