Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tipu' de la service
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Kia
adi45619
Ultima oara cand am mers la Bucuresti la service-ul Kia am dat de un alt, cum sa-i zic, organizator, om bun la toate, in sfarsit un alt sef pe nume Robert. Nu l-am mai gasit pe cel vechi, David.
Tipu' asta nou nu era deloc in problema. Voia sa platesc o factura de 9 mil. pt niste produse(filtre de ulei ,aer si alte din astea) care faceau doar 6 mil. M-am certat cu el vreo 1/2 de ora incercand sa-i explic ca e imposibil si ca mi-am facut calculele de acasa si ca nu se poate sa fie atat de mult. Am luat toate piesele la rand sa vedem cat fac iar el nu ma lasa sa ma uit pe lista de preturi ceea ce mi se parea scandalos. Dupa multe parlamentari mi-a zis ca-mi face un 'discount' si ca poate sa-mi dea tot ce am cerut la pretul de 6 mil. Adica pretul corect.
Nu stiu de unde l-au scos pe individul asta dar e penibil rau. Nu m-am hotarat inca daca voia sa ma pacaleasca sau era prost.
lucian14
Ady sa traiesti spune-ne si noua sunt costisitoare reviziile la serviceurile autorizate Kia? eu asa am inteles din postul tau sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.