Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tunning pe OPEL Astra?? Chip? sfat?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Florin Ristei
Hello...am si eu nevoie de un sfat. Am un Opel Astra Classic II cu motor de 1.6 si 100 CP....ce ziceti... ce modificari, imbunatatiri trebuie si pot sa aduc pentru a creste performantele masinii!! Mersi anticipat.. Astept raspunsurile voastre (cat mai realiste sper...)
Andrei Suzuki
Pai..pt inceput...cele mai accesibile modificari:filtru de aer...sau intake mai bine...evacuare cap-coada...si un chip.Adica vre 7-800 eur.
Dumitru53158
Cel mai bine e sa te uiti pe adresa de internet ...www.b-s.motor-chiptuning.de acolo se acupa numai pentru opel tuning .
QUOTE(Florin Ristei)
Hello...am si eu nevoie de un sfat. Am un Opel Astra Classic II cu motor de 1.6 si 100 CP....ce ziceti... ce modificari, imbunatatiri trebuie si pot sa aduc pentru a creste performantele masinii!! Mersi anticipat.. Astept raspunsurile voastre (cat mai realiste sper...)
[list]
mario55082
putem sa lucram foarte frumos la masina ta ! trebuie sa ajungi la noi la showroom si sa vb aici ! lucram numai cu piese din occident ....firma noastra este STREET CAR CONCEPT !
uite nr meu de tel 0721 509 246
cand citesti mesajul meu da un semn si te sun ...
mario
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.