Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GOLF IV 2003 1.4 BENZINA 75 CP 49.000 km la bord
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
vasy46559
merita 8800 eur masina asta? ...mai are in dotare ABS ESP 8 AIRBAG A/C...dar nu are jante aliaj ...cat ma costaoare 4 jante aliaj de 14 pt GOLF?.......are radiocasetofon ALPHA ......ce parere aveti ? merita cumparata sau nu? initial am vrut sa cumpar un SUZUKI IGNIS nou cu 12.000 eur dar nu stiu daca merita.....vreau sa spun ca tapiteria la GOLF arata impecabil...indoiala mea e la faptul ca pe CARTE DE IDENTITATE apar 3 proprietari din ROMANIA din 2003 pana acum.....ultima inmatriculare a fost in dec 2004 si de asemenea nu are carte de srvice...altfel pot sa spun ca merge impecabil
madalina
Daca apar 3 proprietari in maxim 2 ani masina are vreo problema ascunsa...
Andrei Suzuki
Si nu are nici carte de service... toate astea cam dau de banuit.
G e o r g e
NU MERITA !

motorul e prea mic , masina aia e chioara ! am avut asa ceva si nu merita !

in plus are cu siguranta probleme .
Radu45049
Ai sa te ingrozesti de cat consuma motorasele alea biggrin.gif
G e o r g e
adica 12% e consum mare ? blush.gif
mircea43669
pai e simplu
La numarul de kilometri care il are pretul e cam maxim
Cat despre realitatea lor dute cu vanzatorul de mana la reprezentanta si acolo au evaluator si ii impingi ceva in buzu aceluia si afli nr real de km frate.
Bafta
Pretul normal e cam 7500 crede-ma, ma ocup.
G a B r I e L
o fi el cam supraevaluat tinand cont ca a avut 3 proprietari si nu are carte service, motorul e de 1.4 dar eu nu cred ca gasesti golf din 2003 la 7500 E inmatriculat in ro (cu vama si toate taxele platite).... ia fa rost tu de o oferta de asta.... si ti`l iau eu pe loc !!!
Maff
La 3 proprietari chestia este sigura, are probleme mari.........foarte probabil furata din afara si vanduta si revanduta pentru a i se pierde urma...........Mai bine nu risca..Decat sa ramai cu buza umflata, mai bine mai asteapta o ocazie.
bogdan47077
biggrin.gif
hahaha..furata nu e sigur...nu se pierde urma dupa 3-4 proprietari;.....dar sigur nu asta e nr de km!! si tre sa mai aiba ceva masina..altfel de de a u vandut-o toti?? debuna nu cred,...si aici ii dau dreptate lu G E O R G E ...moroul ala pe golf..e ca un magar la ditamai caruta..nu merita..ori diesel..ori 1,6 minim!
Dan46669
De ce spuneti ca 1,4 pe benzina e puturos?...Pai sa vedeti voi ce frumos pleca de pe loc. Am si eu un Golf 4 pe benzina de 1,4 si papa maxim 7% prin oras....In intersectii nu ma face de rusine...se duce in draci
Alta e problema...are scutul jos, baia de descoperita complet. In plus de cateva zile se aprinde pe bord ABS ....banuiesc ca placutele mele de frana sunt pe gata....In rest sunt multumit de Golfuletz...Oricum Dacie nu mai cumpar in viata mea wink.gif
Dan46669
E scumpa rau....cu banii astia iti iei pe motorina avand dotare full...mai cauta
robert
Asa e, masina e cam scumpa pentru ce ofera. In afara de anul fab, nimic nu e convingator.Unde mai pui ca e cea mai ieftina varianta si mai putin cotata pe piata, mai ales sh.Mai cauta ca la banii astia gasesti Golf TDI, an putin mai vechi, si nu se compara.
TDiFan
hmmmm 3 proprietari la bord !!!??? cam mult !!!!!!!! defapt enorm pentru o masina asa de "noua" !!! si pretul nu e cine stie ce dar gasesti si mai ieftina .... cunosc.....
TDiFan
Aparand 3 proprietari, ceva este dubios acolo.
Cristi59555
Salutare , iti raspund si eu
Pretul este mare - am un coleg care si-a luat un diesel ( drept,de la o cunostinta ) cu banii astia , tot din 2003 si are si carte service si km reali ( 60-70 mii , nu mai siu exact) :scratchchin:
75 cp nu sunt nici multi nici putini acum depinde ce vrei de la o masina - ideea e ca totusi consuma putin cam mult , iar daca pleci in afara cu el o sa te km chinui in depasiri . :bandit: Parerea mea : mai gandeste si mai cauta. Poti sa gasesti si altceva la banii astia si poate cu mai multe dotari :ban:
Dragos75034
Nu merita.A avut 3 proprietari si doar 49.000 km??Nu prea cred.Putine optiuni si motor slabut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.