Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SERVICE-URI
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Matei
stie cineva vreun serice (sau mai multe) cu preturi relativ mici si care sa dea dovada de profesionalism?
guerilla
service pentru ce masina?
Matei
CrisianT, pt. Dacie.Mi-am luat una second si vreau s-o fac ca noua (pe cat posibil). Adica: facut motor, schimbat amortizoare, arcuri, bord,etc.
guerilla
oho.. welcome to the club
in bucuresti imi fac dacia la service-ul de pe basarabia (in spatele statiei petrom) de la intersectia basarabia cu grigorescu (diham)
preturile?? hmmm.. negociezi ca se practica asta pe acolo
acolo am cunoscut un meserias care repara in ograda lui daciile. mi-am facut la el cutia de viteze (s-a rupt pinionul de la a 5a )
uite ca iti dau si nr. de tel.3210154 da nu mai stiu cum il cheama...shame on me. vezi sa vorbesti intai de preturi si apoi sa se apuce de treaba
Matei
CristianT, merci frumos. Ce imi recomanzi, sa-l sun pe meserias, sau sa fac intai o vizita la service? Cam la cat crezi ca m-ar duce un facut de motor (set nou, indreptat arbore...si ce probleme se mai gasesc pe acolo)?

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-08-08 23:39 ]
Matei
nimeni nu e interesat de service-uri, nu?Toti visam la BMW, Audi, Ferrari, etc. Intrebarea e: cati ni le permitem?Oare n-ar fi mai interesant sa discutam lucruri mai realiste?Din ce observ pe strazi, 70% din masinile care circula sunt Dacii.Asta-i realitatea, fie ca ne place sau nu. Si cum Daciile (SI NU NUMAI) au probleme frecvente, n-ar fi bine sa stim si unde sa le reparam? In Buc. cel putin e puzderie de service-uri care de care mai specializate si cu dotari diversificate.Cred eu ca ar fi oportun sa stim care dintre ele ofera cel mai bun raport calitate/pret per fiecare tip de masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.