Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Peugeot 406
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 406/407/508
Alin5
Salut baieti.
Ce parere aveti de un Peugeot 406 HDI din 2000 decembrie, 100.000 km la bord?
Merita 11.000 Euro? Cam cu ce probleme m-as putea intalni la km pe care ii are?
Astept sugestiile voastre.
Laurentiu_007
La o 100000 de km de termina garantia.Din cate stiu eu e o masina destul de buna, dar sta cam prost la siguranta activa.Pretul cred ca e normal.
OMEGA
F scump!
Am un prieten care si-a adus laguna phase 2 din germania cu 8000 de euro
Caracteristici: motor 1.9 dci
interior cu piele full options
an fab 99
masina arata impecabil!
vreo 120000 de km
G e o r g e
asta fara inmatriculare , nu? ca la inmatriculare mai bagi ceva tva + taxe vamale si iesi ecva peste 11000 de euro. stai linistit ca la cati km are masina ori a fost de firma ori a fost TAXI oricum numai de bine nu ...
guerilla
30.000 km pe an pentru o masina de afara nu este mult. alte sosele, alt combustibil, alta mentalitate pe sosele
G e o r g e
citisem alt post si combinasem rezultatul scuze . credeam ca facuse km aia intr-un an si ca masina este din 2002 , asa am crezut din nou scuze. oricum buna masina si la mai mare. nu i-ar strica un scut apropo!
OMEGA
Cristi este vorba de laguna lui R&D
Nu stiu cat la costat in total pana la urma!
Stiu ca si-a mai facut si o revizie generala in care a schimbat filtre uleiuri si placute de frane!
guerilla
si eu tot la laguna aia faceam referire: 120.000km/4 ani=30.000 km/an
sau ma insel eu?
OMEGA
Da aia, e un intreg topic despre asa ceva!
Mircea30283
Am si eu in proiect sa-mi iau un 406 dar (din motiv de lipsa bani) numai oferind PUG 405 pe care il am si de care ma despart cu greu...
James Kilowatt
Dupa mine, e cam scump. Si apoi, vei face si tu in 50.000km si vei pierde foarte mult incercand sa-l vinzi.... Iar ca sa-l tii pe termen lung, e riscant, avand in vedere cati km are.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.