Help - Search - Members - Calendar
Full Version: schimbare curea distributie
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
gabi40076
Salutare!
As dori sa schimb cureaua de distributie la un golf 4.
Poate cineva sa-mi spuna unde as putea merge? Stie cineva un service mai putin scump?
Merci
Dan27
iti recomand sa iti cumperi singur kitul de distributie.Cauta prin magazine,vezi cat e si la reprezentanta,dupa care poti eventual daca nu ai pe cineva sa mergi la Bosch.Nu stiu unde e in Bucuresti,dar vezi: http://www.*****.ro/

Fara publicitate pe site :bash: poti trimite un pm cu linkul respectiv biggrin.gif
guerilla
evita reprezentanta cand e vorba de cumparaturi sau service. asta daca tii la buzunarul tau si la sistemul nervos. n-are rost sa-ti strici ziua laugh.gif
Dan27
si ca am spus sa mearga la Bosch,nu e publicitate????mi se pare stupid de-a dreptul!
ALBERT29134
service-ul sus-mentionat este la Valea Cascadelor, vis-a-vis de Connex si la distributie sfatul meu este sa iei totul original deoarece daca se rupe cureaua de distributie poti sa faci praf totul pe acolo, si nu da nici un semn inainte.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.