Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HELP!!! nu-mi pot activa contul!!!
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
rardelean
Sunt userul "rardelean"
La incercarea de login, imi apare mesajul urmator:

"Pentru a-ti activa contul trebuie sa apesi click pe link-ul din email-ul trimis la adresa [...]@[...].ro"


Mi-am verificat de multe ori mailul si nu am primit nici un mesaj. Poate s-a filtrat sau l-oi fi sters din greseala, cine stie?! blush.gif Totusi... n-as putea sa-l primesc din nou, sau sa ma activati fara a mai fi necesara aceasta confirmare? Va rog mult de tot!! :angel: As dori sa particip la discutiile de pe forum si sa-mi public anuntul legat de o masina pe care as dori sa o vand!

Cu recunostinta arigato.gif

rardelean
krysty
userul rardelean nu exista. sorry dar in aceasta situatie nu te putem ajuta. incearca sa-ti aduci aminte exact nickul
QUOTE(krysty)
userul rardelean nu exista. sorry dar in aceasta situatie nu te putem ajuta. incearca sa-ti aduci aminte exact nickul


Am incercat sa-mi creez din nou userul rardelean dar contul fiind inactiv mi-a dat mesajul:

"[...] Aceasta adresa de e-mail este deja folosita de altcineva."

Stiu! este folosita de mine, DAR nu am acces pentru ca n-am apucat sa-mi activez contul. Va rog f.f. mult daca nu reusiti sa mi-l activati, cel putin sa-l stergeti astfel incat sa reusesc sa-l creez din nou.

Multumesc!
admin
Rezolv eu problema asta, sa incercati peste o ora.
QUOTE(admin)
Rezolv eu problema asta, sa incercati peste o ora.


Am incercat astazi si...acelasi lucru... ma invita sa-mi activez contul, DAR.. eu nu mai am malul prin care sa mi-l activez!!!

Please HELP!!!
admin
Logarea se face cu mailul "rardelean@masini.ro" + parola.Nu mai creati conturi noi.L-am lasat doar pe asta, restul le-am sters.
yeotamara97
Nu este nevoie să ne imaginăm https://kitchenremodelingnashville.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.