Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ce parere aveti de astia care tot vb asa degeaba in dorul...
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
cristian4
va rog sa-mi spuneti si voi daca eu sunt nebun sau am innebunit de tot dar ma enerveaza astia care vb degeaba sau sa se afle in treaba asa ca vor si ei.spuneti-va si voi parerea va rog frumos si cum ar fi fara ei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]
G e o r g e
gogule probleme? blink.gif
eddie
Eu nu vad rolul acestui topic !Noi am vazut si am citit multe...de scris,nu mai spun,dar sa intri ,sa scrii 5 mesaje si sa te enerveze toata lumea,mai bine cauti altceva,altundeva.....unde sa fi pe aceeasi frecventa cu toti oamenii nemultumiti si neintelesi ! Aici din contradictoriu se naste un lucru bun,nu iti convine,lasa-ne !
V l a d
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif LOL e tare topicul asta... pai si aici ce ar trebuie sa vorbim?
Andrei Suzuki
Vlade,daca ai de gand sa scrii mesaje aiurea,te rugam frumos sa nu o faci.Ce,si tie vrei sa-ti creasca numarul de posturi? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
eddie
Andrei,ia uite cine vorbea,cine are un numar mai mare de postari?Pai e pacat sa nu bagati lumea in seama,are sa ramana forumul fara postari.Vedeti cum am reusit la Dacia,daca nu discutam si noi in contradictoriu,nu se mai scrie nimic,nu se mai lauda/combate Logan-ul,au ramas topicele fara oameni la discutie..... biggrin.gif
Andrei Suzuki
Sper ca glumesti,nu? Daca nu,zi-mi si mie...ce posturi de-ale mele sunt in plus..sau pe unde bat campii si acum le sterg.
gabi4
Toate.... glumeam smile.gif)
V l a d
Toate si toante glumeam da asta e subiect de offtopic biggrin.gif asa ca-l mutam acolo
admin
QUOTE(cristian4)
va rog sa-mi spuneti si voi daca eu sunt nebun sau am innebunit de tot dar ma enerveaza astia care vb degeaba sau sa se afle in treaba asa ca vor si ei.spuneti-va si voi parerea va rog frumos si cum ar fi fara ei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]


nu esti nebun si nici n-ai innebunit de tot..esti pe undeva pe la mijloc biggrin.gif
yeotamara97
Nimic nu ține la nesfârșit https://kitchenremodelingdaytonohio.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.