Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cat de bun e cd-ul de pe Solenza?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
razvan catalin46096
Salut.Am si eu o curiozitate.Cunoaste cineva cd-ul de pe Solenza?Cat de rezistent e?As vrea sa-mi pun un subwoofer pe masina dar un amic de-al meu electronist mi-a spus sa ma interesez cat poate duce cd-ul,ca sa nu il ardem.Multumesc anticipat.Razvan
HalbaSus
pai tu vrei sa legi subwooferul direct la cd ? nu e recomandabil... unii zic ca nu se poate altii ca se poate dar nu merita... ai nevoie de un amplificator... si din moment ce ai amplificator poti sa ai in loc de sursa si un walkman ca tot n-o sa-l prajesti... Cat despre GameRadio-ul care e instalat pe solenza... e ok... adica nu e cel mai bun din gama... nu are prea multe functii, dar citeste cd-urile si reda muzica... eu am avut cd din acela pe supernova.
razvan catalin46096
Nu ,am o statie de 2x50 W.Am uitat sa spun si asta.Merci.Mai astept pareri.
Andrei Suzuki
Pai daca ai statie nu ai treaba cu cd playeru.Singura problema ar fi iesirile pt rca,dar nici alea nu-s o problema mare.
cristian4
ce tot atata vorba pt un cacat de cd???
dute cu jaful la un baietas si til monteaza si pe deasupra ce va mai place sa vb atat pe seama unor nimicuri
HalbaSus
daca am dori sa vorbim despre lucrurile importante am vorbi despre viata, filosofie, metafizica si bere beer.gif biggrin.gif . Dar fiindca ne place sa vorbim despre lucruri mai putin importante vorbim despre masini si tot ce e legat de ele... asa e pe forumul asta.
razvan catalin46096
QUOTE(cristian4)
ce tot atata vorba pt un cacat de cd???
dute cu jaful la un baietas si til monteaza si pe deasupra ce va mai place sa vb atat pe seama unor nimicuri



Eu inteleg ca ai descoperit internetul de curand,dar sa nu ai impresia ca te comporti aici ca la tine pe tarla.Nu-ti place,du-te in alta parte.bafta
mike.omega
QUOTE(cristian4)
ce tot atata vorba pt un cacat de cd???
dute cu jaful la un baietas si til monteaza si pe deasupra ce va mai place sa vb atat pe seama unor nimicuri


Domnule Cristian, nu toti ne permitem sa ne cumparam ultimele inovatii in domeniul audio pentru masina personala deci ne descurcam cum putem, asa ca nu vad de ce trebuie sa folosesti acest limbaj + comportament :bash:

Ai una bucata avertisment :wave:
razvan catalin46096
Gata am rezolvat,in week-end am montat si ampliful si subwooferul.Se aude belea,si nu pare sa creeze probleme.Multumesc pentru ajutor.bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.