Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pentru cei cu Dacia Solenza
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Gabi2
Pentru cei interesati am manualul de service, manualul de piese de schimb in format electronic. Calitate excelenta.
Cine este interesat sa ma contacteze pe mail
shaung@go.ro
Nicoleta
Pe cei care aveti de ceva vreme o Dacia SOLENZA, as vrea sa va intreb cum vi se par scaunele ? Mai confortabile decat scaunele de Berlina si de SuperNOVA ?
Va intreb deoarece eu lucrez la firma care produce buretii din scaune si tetierele.
Scrieti-mi toate impresiile voastre in legatura cu aceasta masina.
Va multumesc.
Nico
guerilla
Nico, cred ca ar trebui sa intrebi cum ni se par scaunele de Solenza fata de alte masini.
Parerea mea e ca nu trebuie sa faci o cercetare de piata pentru un produs, analizand functie de produsele vechi ci fata de ce ofera concurenta la acest moment nu?
Pe mine nu atat buretii ma deranjeaza (la toate modelele Dacia), cat forma scaunului, care lasa mult de dorit in ceea ce priveste comfortul, sustinerea laterala, reglajele, inaltimea tetierei (pentru persoanele inalte e foarte incomoda).
G e o r g e
Nicoleta cel mai indicat ar fi sa mergi la urmatoarea adresa si sa postezi acolo intrebarea :
http://www.dsn.as.ro
vei obtine raspunsurile in cel mais scurt timp posibil .
este un forum pentru cei cu modelele SuperNova si Solenza.
Nicoleta
Multumesc baieti.
Mai scrieti-mi despre ce probleme mai aveti cu masinile voastre si cu traficul.
Nico
bastan
poate ca ar trebui sa se schimbe scaunele la dacia indiferent de model........eu unul as prefera unele mai tari, gen recaro
sau cele car esint semi-recaro (cine a avut un renault 18 turbo sau opel kadett gsi ar trebui sa stie)
scaunul clasic de dacie e varza...te oboseste dac faci un drum mai lung.......
cred ca o sa imi iau niste scaune 2hand sa le plantez pe masina asta cu toate ca inca sint bune scaunele
asa ca sa auzim de bine si ca se schimba procesul de fabricatie!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.