Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lada tuning
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Vlad45814
Sper ca acest topic sa fie util pentru cei ce isi doresc Ladutzele imbunatatite, si nu numai. Deschid acest topic pentru ca aici sa postam poze cu Ladutze tunate(deja am vazut cateva pe aici), ceva idei despre ce ati dori sa modificati la masina voastra, ce ati modificat deja, sfaturi si multe altele. In felul asta, poate se realizeaza si ceva schimb de experienta in domeniu asta:).
eddie
Pai ceva mai jos exista deja o ,,Galerie foto pentru Ladute"....
Vlad45814
da mey, da nu e vorba doar de asa ceva, ci si de idei practice. cum ar fi punerea unui eleron la lada 1200. avand in vedere ca are tractiune pe spate, se justifica si ca design si ca utilitate. ceva idei de eleron aveti?
Ionut45405
La ce viteza dezvolta si ce aerodinamica are e musai! Propun unul tip "masa de calcat" :-)
Adi40207
Nu vreau sa fiu rautacios dar nu o sa simti nk cu nici un eleron la lada, caroseria e ca o cutie si nu cred ca poti sa o stabilizezi cu un eleron. Din cate stiu eu eleronu ajuta sa nu se ridice spatele la viteze mari. Poate asa de frumusete merge.........
Adi40207
Uite altu
eddie
Cele mai tari sunt aparatorile alea de noroi,de prost gust ! :puke:
Vlad45814
da, poate k e mai mult pt design. pt k la logan si solenza, iar nu prea vad rostu, in afara de design:)
bafta allz
Adi40207
.......
EMaiL40336
bai v-ati yuningit careva ldada sau este un topic in care pune lumea poze gasite pe google.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.