Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intretinere subaru
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Impreza
Dorin45557
Salutari,

Am gasit pe mobile.de o impreza wrx de prin 2001 la 13.000euro si imi cam surade. Nu stiu insa daca m-as descurca cu intretinerea ei in Ro. Piesele/service-ul sunt peste pretul normal la vw de exemplu?

Danke
G e o r g e
nu stiu ce intelegi prin pret normal la VW tu blink.gif

la VW aici in romania se repara de la skoda la audi si preturile difera . deci ?
Dorin45557
Ce ma intereseaza ar fi preturi la piese/manopera service/lucruri normale de intretinere. La VW chiar VW vroiam sa zic ( am un passat de prin 2001 ) si stiu cam cum ma descurc cu intretinerea - de ex. ora de manopera e undeva la 20euro.

Mi-e frica ca iau masina si stau cu ea pe bara din cauza costurilor de intretinere smile.gif
Florin42855
daca te descurci cu intretinerea la un cazan d'asta de VW (si crede-ma chiar stiu ce vorbesc) - atunci o sa te descurci si la Subaru - doar pe la Bmw sau mercedes e manopera si piesele mai scumpe decat la VW - plus ca (,) calitativ sunt super ok fata de nemti care pentru est isi baga efectiv picioarele...
G e o r g e
daca te descurci cu un passat la intretinere te vei descurca si cu un subaru wink.gif
guerilla
pai cat e la radacini ora de manopera?
de curiozitate intreb :angel:
G e o r g e
400 000 lei + TVA
Dorin45557
Merci pentru informatii beer.gif
bogdan47077
QUOTE(Florin42855)
daca te descurci cu intretinerea la un cazan d'asta de VW (si crede-ma chiar stiu ce vorbesc) - atunci o sa te descurci si la Subaru - doar pe la Bmw sau mercedes e manopera si piesele mai scumpe decat la VW - plus ca (,) calitativ sunt super ok fata de nemti care pentru est isi baga efectiv picioarele...


marfa rau exprimarea...cate ai condus tu???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.