Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Avionul sultanului Brunei-ului
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
FESTINA
biggrin.gif
FESTINA
blink.gif
FESTINA
blush.gif
FESTINA
blink.gif
FESTINA
blush.gif
FESTINA
blink.gif
FESTINA
blush.gif
FESTINA
blink.gif
FESTINA
biggrin.gif
FESTINA
blink.gif
FESTINA
:wave:
Nazareno Gabrielli
Sunt multe companii aeriene care ofera dotari de exceptie, apropiate de standardrul avionului folosit de sultanul Bruneiului.
Nu ai tot avionul la dispozitie, dar conditiile sunt de basm.
Nazareno Gabrielli
Inca una de la first class. Dar e vorba de un avion de cursa madie. La long cruisere dotarile sunt de doua ori mai de lux.
Nazareno Gabrielli
long courier
wizzard
Frumos... Ramane sa ne putem permite sa calatorim cu un astfel de avion biggrin.gif
FESTINA
Speranta, speranta moare ultima.
Sa dea dumnezeu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
silviu39723
Nu-mi place ca n-are teren de tenis!Si nici piscina!Io asa imi caut sa cumpar.
guerilla
ultimele poze sunt de la first class-ul din ultimul tip de airbus de pe liniile comerciale!!!!
si e posibil sa calatoriti si voi. nu e chiar un vis de neatins.
Lucas
Ce sa zici? Lux deplin. Este incredibil. Dar noi, oamenii cu un statut social mediu nu cred ca am da de 10 ori sau mai mult pe un bilet de avion numai sa stam in luxul acela. Mai bine ma duc cu un avion obisnuit si de restul banilor imi pun niste piese pe masina(ex: volan sport sau frana de mana sport sau schimbator sport etc sau de ce nu o toba sport. multe optiuni). Cel putin asa as face eu! Nu generalizez. Este parerea mea. Poate cand voi fi pe la 45-50 ani si voi avea o masina cat de cat cum imi doresc eu, atunci as da atatia bani pe o cursa din asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.