Help - Search - Members - Calendar
Full Version: planuri de 1 mai
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
VECTOR
unde planuiti sa perteceti 1mai/pastele? la mare,la munte, la tara?
eu deja mi-am rezervat camera in sighisoara.nu am fost niciodata acolo,dar am auzit multe lucruri bune si m-am gandit sa-mi incerc norocul.
fiind din constanta nu mi se pare o prioritate sa merg la mare de 1 mai ,si m-am cam saturat si de statiunile de pe valea prahovei,asa ca m-am gandit ca 2-3 zile in zona sighisoarei nu mi-ar stica.mi-ar fi placut sa incerc si transfagarasanul cu ocazia asta ,dar din pacate este prea devreme.
eddie
Cred ca ma voi duce la tara la socrul meu.Transfagarasanul l-am facut acum cativa ani in luna iulie si am avut surprinderea sa dau acolo sus de cateva maluri de zapada destul de mari si murdare pe marginea drumului(1,5 metri inaltime si vreo 25 metri lungime).
VECTOR
pe transfagarasan e zapada tot timpul anului. eu l-am facut cu ai mei acum vreo 8 ani cu un trabant .era august si inca era zapada pe marginea drumului. oricum privelistea iti taie suflarea.cred ca e unul din cele mai frumoase locuri din tara.
Andrei Suzuki
Si eu cred ca o sa ma duc la tara,la bunica-mea....cu toata gasca..veri,prieteni... biggrin.gif dabia astept.
mike.omega
La mare(da stiu ca sunt din ct blink.gif ) la curse biggrin.gif
James Kilowatt
Eu am primit cadou de la Seat doua bilete la marele premiul de formula 1 de la Magny Cours, pt 30 aprilie - 1 mai (20E fiecare), si invitatia sa testez noua lor gama sportiva. Si asta pentru ca am intrat pe siteul lor si am cerut un manual in versiune electronica pentru rabla mea, pe care ei nu mi l-au dat smile.gif
Dar nu stiu sigur daca ma duc... blush.gif Daca are cineva drum pe acolo sa ma contacteze, ca e pacat sa le arunc.....
silviu39723
Ne adunam tot familionul la bunica'mea acasa si o sa petrecem vreo 3 zile intr-o harmalaie infernala si inghesuiala de nedescris.Si o sa vina si restul de rude care vor face ca galagia de pana atunci sa fie susur de izvor in comparatie cu ce urmeaza. Cand vedeti familiile de italieni prin filme si arata cat sunt de zgomotoase -sa credeti!Asa sunt!
Alex-F1
QUOTE(MR28673)
Eu am primit cadou de la Seat doua bilete la marele premiul de formula 1 de la Magny Cours, pt 30 aprilie - 1 mai (20E fiecare), si invitatia sa testez noua lor gama sportiva. Si asta pentru ca am intrat pe siteul lor si am cerut un manual in versiune electronica pentru rabla mea, pe care ei nu mi l-au dat smile.gif
Dar nu stiu sigur daca ma duc... blush.gif Daca are cineva drum pe acolo sa ma contacteze, ca e pacat sa le arunc.....


Frate, nu stiu cum sa-ti zic, da' in weekend-ul respectiv (al Pastelui) nici macar nu este vreo cursa de F1, iar Marele Premiu al Frantei de la Magny Cours este in data de 3 iulie.... :bash: Asa ca....nu stiu ce sa-ti zic....te-au fraierit bine de tot aia....asta e biggrin.gif Nu mai crede si tu toate tampeniile.... blush.gif Vorbeamos...

ALEX
James Kilowatt
my mistake.... e world touring cars championship smile.gif Nu m-au fraierit prea tare avand in vedere ca totusi le-am primit cadou si nu le-am platit biggrin.gif
Alecs
la mare la legale :wave:
DragosS
Probabil la munte la gratar!Au cam trecut 2 ani de cand participam si eu la legalele de la mare blush.gif
mike.omega
QUOTE(Alecs)
la mare la legale :wave:


Adica vii la Kogalniceanu arigato.gif
Lasa un nr de tel pe pm si uita-te dupa o liberta albastra cu stickeru aferent(ala de la masini.ro biggrin.gif ) bicycle.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.