Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Idei de tunning pentru fanii de Tico!
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
SSARG
Cateva poze pe care le-am primit pe mail-nu cred ca sunt facute pe calculator!
SSARG
alta
SSARG
.....
SSARG
....
gabi4
frumoase poze
V l a d
din pacate toate sunt simulari de tuning, se vede ca au fost prelucrate in photoshop.. unele mai bine, altele mai prost. Oricum amuzanta ideea cu tico coupe biggrin.gif
wizzard
Ma uit la poze si ma intreb: Oare nu le doare pe sarmanele masinute? biggrin.gif Ideile de tunning pe Tico sunt laudabile din punct de vedere al muncii prestate pentru a face masina "altfel", pentru a o personaliza... Dar se merita? Masini gen Tico si Matiz parca arata mai bine asa cum le-a facut mamica lor. biggrin.gif
gabi4
QUOTE(V l a d)
din pacate toate sunt simulari de tuning, se vede ca au fost prelucrate in photoshop.. unele mai bine, altele mai prost. Oricum amuzanta ideea cu tico coupe biggrin.gif




ha ha
ma faci sa rad :clapping:

si cum ti-ai dat seama??

mie mi se par reale
cel mai mult ma enerveaza astia care se apuca sa faca afirmatii dar in realitate habar n-au
mike.omega
Cum am mai spus... ce poa sa faca photoshop-ul.... :puke:
EMaiL40336
ceva mai real
EMaiL40336
...
EMaiL40336
sau asa...
guerilla
QUOTE(gabi4)
QUOTE(V l a d)
din pacate toate sunt simulari de tuning, se vede ca au fost prelucrate in photoshop.. unele mai bine, altele mai prost. Oricum amuzanta ideea cu tico coupe biggrin.gif




ha ha
ma faci sa rad :clapping:

si cum ti-ai dat seama??

mie mi se par reale
cel mai mult ma enerveaza astia care se apuca sa faca afirmatii dar in realitate habar n-au


unii din userii de aici chiar isi castiga painea cu photoshop si alte asemenea.
EMaiL40336
....
EMaiL40336
...
gabi4
scuze daca am jignit pe cineva biggrin.gif
gabriel44631
COOL !

Am sa cumpar una pentru fimiu, impreuna cu cinci cutii de vopsea, sa poata face grafitii pe ele asa poate isi dubleaza greutatea asa ?

Poasesori de tico......va trimit la subiectul :"AIR BAGURI, O amagire a sigurantei "------- acolo se discuta problema bordurilor prea inalte din bucuresti, o problema pentru pasagerii de tico daca nu au centurile puse !

Scuze pentru ironii........dar nu m-am putut aptine ! biggrin.gif :angel:

Sincer ?......... as primi una cadou !

Am sa-i pun schiuri......... si ma duc cu ea pe mare..... acolo nu sunt borduri.......

Scuze inca odata ..dar chiar nu ma pot opri ! :angel:

Tot ce am spus este un panflet si nu reprezinta chiar realitatea .......

Realitatea este ca va plimbati in c,,u gol pe langa p,,a sculata !

Adica pentru 2-3 litri de benzina in minus va riscati viata !

OK ! nu mai spun nimic ! PA biggrin.gif
mike.omega
Domnule gabriel44631 de posturi aiurea pe forum(si bagari in seama) nu avem nevoie :bash:
Fiecare conduce ce isi permite si ce considera el ca este potrivit arigato.gif

Daca o fam/pers. nu-si permite decat un tico, nu vad care e problema...
G e o r g e
gabi4 ai fost extrem de ... nici nu stiu cum sa te ... sa fie la tine acolo.

pozele se vede de la o posta ca sunt manarite . chiar daca ti-ai cerut scuze sa stii ca la urmatoarea abatere iti iei un avertisment si pe buna dreptate :evil:

cat pt celalalt gabriel : daca altii nu-si permit altceva , asa ca tine , care e problema ta ?
gabi4
mah da kiar toate au fost modificate??

a 4 nu mi se pare
gabi4
QUOTE(G e o r g e)
gabi4 ai fost extrem de ... nici nu stiu cum sa te ... sa fie la tine acolo.


ms la fel
gabi4
george adu dovezi ca pozele 1 si 4 au fost modificate.
2 e sigur modificata

ce ti se pare tie suspect unsure.gif
Andrei Suzuki
Primele 4 sunt modificate.Restu sunt pe bune.
EMaiL40336
cele care le-am postat eu sunt pe'bune.... iar despre tico vreu sa zic ca este foarte buna pt. oras, consuma putin si te poti strecura peste tot cu ea, si mai pleaca si super repede de la semafor... este adevarat ca e varza la securitate si volumul portbagajului, dar merita ...parerea mea
Lucas
Email ce vrei sa spui cu fraza "si mai si pleaca repede de la semafor" ? 17 sec sau cate pana la 100 km/h ti se pare rapid?
Explica-mi si mie te rog
No ofence
mike.omega
Nu vreau sa induc la discutii inutile sau contradictorii insa un tico pana la 70kmph face de rusine multi "grei" de pe sosele bicycle.gif
Da stiu ca pare incredibil, dar se poate blink.gif
EMaiL40336
bai Luciane da-mi voie sa iti explic... nu stiu daca conduci BMW-ul din poza ta.. dar si cu ala te face tico in primi 50 m de la semafor, adica suficient cat sa se bage in fata ta... spun din proprie experienta ca am un priete care are un tico de la firma si desi nu sunt fan ... am tot respectul pt el

ce zici tu de 17 sec... aia este acceleratia 0-100
SSARG
Desi off-topic, subscriu: putine sunt masinile pe care Tico nu le face de rusine la plecarea de pe loc, chiar daca nu ''rezista'' prea mult!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.