Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vechea Octavia noua...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Romeo44774
Am o Octavia din '98 dar e slabuta tare - doar 75 CP.Am studiat oferta lor si vad ca la aprox. 15000 euro CIP iti poti achizitiona una noua de 150 CP cu un 1,8 turbo si cu vreo citeva dotari optionale simpatice(ea pleaca de la 12600).Nu cred ca e un pret prea rau pentru combinatia asta, dar oare ce se va intimpla dupa aderare?Skoda sustine ca o mai tin in productie atita timp cit inca va mai exista cerere,si exista...
gabi4
kiar ma gandeam si eu cum au putut sa scoata skoda octavia cu motor de 75 de CP blink.gif ... slabutz tare
Romeo44774
blush.gif ce sa-i faci , acum 2 ani, cind am luat-o,nu prea aveam din ce alege aici in Constanta si nu-mi permiteam sa umblu dupa alta.Nici nu ma gindeam decit la placerea de a conduce prima mea masina straina...insa intre timp am observat ce poate si doream mai mult.Ideea era oare ce se va intimpla cu preturile dealerilor dupa 2007, cind vom adera la UE?Masina merge grozav si are doar 40000km la bord... :wave:
DORU
Salut, Romeo...daca te intereseaza o Skoda Octavia 1.8 20V Turbo full option, scrie-mi un mesaj...am o oferta interesanta pt tine. Asta in cazul in care vrei sa-ti schimbi motorizarea, pastrand aceeasi marca de masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.