Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Logan -comanzi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
ionut42766
am auzit ca Loganul 1,4 este livrat in 10 zile dar as vrea sa stiu in cat timp v-i sa livrat 1,6 ( ma refer la persoanele care au achizitionat un logan) [/i]
mihai38772
Mie vroiau sa-mi dea masina a doua zi dar nu era culoarea pe care am cerut-o
Asa ca peste o saptamana masina era gata si peste inca o saptamana mi-au adus-o (s-au miscat destul de greu cu transportul ) .Eu am un Ambition
1.6

Asta era acum trei luni .De atunci nu mai stiu
Eu zic sa te duci la Efe Latin Dacia si sa intrebi ( in incinta Politehnicii) ,deoarece acolo cred ca au si modele pe stoc- asta in cazul in care esti din Bucuresti biggrin.gif

La 1.4 stiu ca se astepta si atunci in jur de doua luni
ionut42766
noua ne-au zis 3 saptamani la 1,6 dar as vrea sa cred:)))
mihai38772
eu cred ca asa vine
1.6 se face mai repede
multi cumpara 1.4
ionut42766
sper sa merite asteptarea:))) oricum mai bine 3 sapt decat cateva luni ,(am vazut ca in oct-dec se astepta luni- comanda in oct livrare in martie:))) )
mihai38772
Am o cunostinta care a facut comanda de 1.4 la 7150 euro pe data de 20.12.2004 si masina a ajuns pe 17.02.2005

Nu cred ca se asteapta atat de mult cum spui tu
jkno
Fiind printre primii care am comandat Logan, cel putin in Arad, masina la Verbita SRL mi-a venit mai devreme cu 2 saptamani. Insa asta se intampla in octombrie anul trecut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.