Help - Search - Members - Calendar
Full Version: leganza
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Oles
cu cat se poate gasi un leganza sh, cu max 100.000 km?

cineva vorbea despre un parc auto cu masini daewoo confiscate pe motive de neplata de rate..care sunt preturile acolo?

vlad3
Nu sunt numai masini luate pentru neplata ratelor. Sunt si buy-back-urile. Locul se numeste Grand Garaj Auto. Un Cielo de pilda, la 5-6 ani, il poti lua si la 2500. Espero intre 3500 si 6000, da la 6000 e nou, iar Leganta te duce undeva intre 5000 si 7000. Da' mai bine bagi un cap pe-acolo, ca tot timpu vine marfa noua si preturile se schimba. Ideea e ca de-acolo poti sa iei si in rate.
cristianc
Daca este posibil sa ne spui unde este garajul cu pricina laugh.gif si daca cineva si-a luat de acolo care sunt avantajele?
Multumesc

P.S. si..dezavantajele!
ionut32111
adrese:Calea Giulešti 125, sector 6
Tel : 021.221.91.37; 021.221.91.38 Fax : 021.221.91.37
Marius36293
si-a luat cineva de acolo ceva?sunt bune masinile sau sunt tzepe?poate se uita cineva si pe topicul asta sa imi raspunda! smile.gif as dorii sa imi iau un cielo sau un matiz, sa fie cat de cat noi si sa arate bine, in general una confiscata pt neplata ratelor, la cat te duce?cred ca sunt mai scumpe decat buy-back-uri,banuiesc, zic si eu!
Gica-6
Chestia cu confiscarea ar fi buna, dar nu sunt convins ca vei gasi. Oricum nu te combina la Matiz, ca e cam slaba masina, mai ales ca parca aveai o Nubira, sau am visat eu... Am vandut noi de la firma un Cielo la un dealer Daewoo si mi-s-a parut ca ne-a dat cam mult pe el, asa ca ma gandesc ca le fac "frumoase" si le dau mai departe. Atentie daca iei ceva ce a fost data la Buy-back!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.