Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intrebari si probleme la un bmw 316i
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 3
roxana43960
intrebari:
1. imi arata pe bord ca ABS-ul, AIRBAG-ul nu-mi functioneaza, adica beculetele sunt tot timpul aprinse pe culoarea rosie. unde sa ma duc sa vad ce are?
2. de unde cumpar piese mai ieftine sau pot sa am incredere sa cumpar de la dezmembrari?
nu-mi trebuie decat un ambreiaj, placute frana, garnitura de chiuloasa, semering caseta directie si alte semeringuri .... si o mai trebui ceva garnituri si alte piese.... wallbash.gif
cam atat....cred ca este suficient.... blush.gif dar masina este frumoasa si inca merge....si o iubesc, doar ce naiba...pentru ea muncesc!!!!!!!!
G e o r g e
blink.gif doar atat ?

la service specializat !
cristian38040
piese bune si ieftine gasesti la al padrino
sunt importatori directi nu a 7a mana
daca vrei mai multe detalii ma gasesti pe messenger (tzutzuletz@yahoo.com)
oprisan46187
QUOTE(roxana43960)
intrebari:
1. imi arata pe bord ca ABS-ul, AIRBAG-ul nu-mi functioneaza, adica beculetele sunt tot timpul aprinse pe culoarea rosie. unde sa ma duc sa vad ce are?
2. de unde cumpar piese mai ieftine sau pot sa am incredere sa cumpar de la dezmembrari?
nu-mi trebuie decat un ambreiaj, placute frana, garnitura de chiuloasa, semering caseta directie si alte semeringuri .... si o mai trebui ceva garnituri si alte piese.... wallbash.gif
cam atat....cred ca este suficient.... blush.gif dar masina este frumoasa si inca merge....si o iubesc, doar ce naiba...pentru ea muncesc!!!!!!!!

spune-mi si mie ce model ai?e30 sau e 36?
adica este ursulet sau pisicuta cum se zice?
ai faruri rotunde sau lungi?
roxana43960
am "pisicuta" cum se spune.....
de ce, ai vreo solutie avantajoasa pentru mine?
daca da, multumesc....!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.