Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PROIECTOARE!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Val35101
Sunt uimit foarte tare cind vad ce reactii ("E prea complicat" ) au oamenii pe care i-am intrebat de montajul unor proiectoare pe Opel Astra 1.7 TDI
:bash:
Imi vine foarte greu sa cred ca e asa complicat de montat , in sensul ca sunt lucruri , cred eu mult mai complicat de facut decat asta si nu se plinge nimeni.
Vreau si eu sfaturi si mai ales pe cineva care sa imi monteze 2 proiectare in bara de la Opel.
Vreau sa imi cumpar proiectoare de la Opel Vectra sau Audi (A8) sau orice alt tip de masinia pt ca cele originale de Opel Astra sunt naspa.
Gigi42944
Si eu am vrut sa fac la fel ca tine. La Caravanul meu nu era optiunea asta, desi fara 2 ,3 alte optiuni ar fi fost full. Cand am vrut sa le montez, mi-a "dat-o" unul la stilul : Schimbam bara ca e greu de gaurit, ca nu se potrivesc locasurile; Culmea, ca el ar fi recomnadat la altii fix proiectoarele de Astra. Cica pot fi inlocuite becurile.

Am fost la service, si le-am montat, cu becuri diferite. Se simte diferentza! Iti recomand sa nu inlocuiesti proiectoarele, ci doar becurile. Se potrivesc frumos aalea originale! Parerea mea... blush.gif
Val35101
Salut Gigi
In sfarsit cineva raspunde, lasa-mi si mie nr tau de telefon la adresa mea de e-mail (georgevali@k.ro) pentru ca vreau sa te intreb mai multe.
Bleumarin e si Opelul meu.
Dupa cautari de citeva zile am ajuns la concluzia ca proiectoarele de Opel Astra care sunt de drum nu sunt asa naspa si cred ca o sa imi pun din astea,ce nu imi convine e ca sunt vreo 9 milioane perechea.
Val35101
QUOTE(Val35101)
Salut Gigi
In sfarsit cineva raspunde, lasa-mi si mie nr tau de telefon la adresa mea de e-mail (georgevali@k.ro) pentru ca vreau sa te intreb mai multe.
Bleumarin e si Opelul meu.
Dupa cautari de citeva zile am ajuns la concluzia ca proiectoarele de Opel Astra care sunt de drum nu sunt asa naspa si cred ca o sa imi pun din astea,ce nu imi convine e ca sunt vreo 9 milioane perechea.






Mi-am cumparat cu 2.100.000 de la Ai si sunt multumit mai imi trebuie becuri H3 dar de care sa iau?
Val35101
am cumparat proiectoare, becuri, releu si tot astept sa mi le monteze cineva- nu imi vine sa cred ca numai eu am problema asta.
Singurii care au zis ca stiu sa monteze proiectoare din Bucuresti pe unde am incercat timp de 1 luna si ceva continuu au fost cei de la DIBAS care ma amina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.