Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tuning show la Prisma 2
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
SSARG
Am fost sambata dimineata, in trecere, la Tuning show in Prisma. Din pacate nu am avut timp sa stau prrea mult, desi erau cateva masini care mi s-au parut foarte interesante, asa ca propun acest topic pentru a afla mai multe amanunte de la cei care au vizitat expozitia.
V l a d
mare dezamagire tuning show-ul asta. Putine masini, putine lucruri de vazut
SSARG
Intr-adevar, erau putine masini, dar cred ca erau putine pt un tuning show in general, pentru unul din Romania, mergea...
Nu am vazut daca masinile erau tunate si sub capota, asa, pe-afara, baietii bagasera un sac de bani in ele...
V l a d
am ajuns si noi destul de bine, ce suntem zibague ca sa fie bine si pentru noi... a fost super nasol... cele mai tari masini le are clubul insomnia care a refuzat sa participe datorita taxei de 1.500.000 pe care trebuiau sa o achite pentru fiecare masina. Dupa ce ca le faceau vanzare si isi aratau masinile pentru targ astia le mai cereau si bani.. e varza tuning show -ul asta... un mare rateu...
ca sa nu mai zic ca showroom-ul arata ca in anii 93 in romania... parca eram in service nu la show
Andrei Suzuki
QUOTE(SSARG)
pentru unul din Romania, mergea...


Da noi ce avem?De ce noi ne-am putea multumi cu niste abureli? In cazul asta cu un tuning show varza. Eu recunosc ca nu am fost,dar din cate am auzit si din cate am citit,mai bine ca nu m-am dus.
SSARG
QUOTE(Andrei Suzuki)
QUOTE(SSARG)
pentru unul din Romania, mergea...


Da noi ce avem?De ce noi ne-am putea multumi cu niste abureli? In cazul asta cu un tuning show varza. Eu recunosc ca nu am fost,dar din cate am auzit si din cate am citit,mai bine ca nu m-am dus.


Am spus asta nu pentru ca noi am fi mai prosti, suntem doar cu mult mai saraci, din pacate... Tunning pe bune inseamna un sac de bani, ori cati din pasionatii in domeniul auto de la noi au posibilitatea sa investeasca atat intr-o masina???
La noi, sa faci tunning inca se asociaza cu a lipi un ''abtibild'' pe geamul masinii, nu fac apologia evenimentului din Prisma, dar acolo erau cateva masini tunate ''pe bune''(cel mai mult mi-a placut low rider-ul).
Si repet, am deschis topicul doar pentru a afla de la cineva care a fost acolo si a vazut mai mult decat mine ce modificari aveau motoarele masinilor prezente, pentru ca eu am apucat sa vad numai partea care nu ma intereseaza prea mult - exteriorul si cateva ''muzici''.
Asa ca, daca poate cineva sa povestesca, il astept in continuare si ii multumesc anticipat!
Alecs
o mare dezamagire... multe masini erau cu portierele inchise si stateai doar si le admirai exteriorul, de parca asta n-ai putea-o face si in parcare.. ma asteptam sa se laude baietii cu masinile lor.. sa aud niste motoare, muzica tare.. in schimb se auzea un kkt de muzica de la niste boxe de cacao.. bicycle.gif
mike.omega
Eu am fost(merci Andrei for the ride) si am vazut cam tot ce a fost acolo :angel:
Ce nu mi-a placut: Sonorizarea si muzica!!! :bash: :minigun: se pare ca luminile sunt ceva SF pentru organizatori blush.gif
Ce mi-a placut: masini ok ca si calitatea modificarilor, desi unii aveau niste prize de aer prinse ca nuca in perete bicycle.gif

Per total n-a fost rau insa e loc(mult!) de mai bine biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.