Help - Search - Members - Calendar
Full Version: probleme pe forum
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
VECTOR1
de 2 zile nu mai reusesc sa intru pe forum. se deschide doar pagina cu masini.ro iar cand vreau sa intru pe forum imi apare ceva cu critical error. din fericire am aflat ca s-a intamplat si altor membri deci nu e o problema din calculatorul meu.
sper sa se rezolve curand.
VECTOR1
se pare ca se poate intra totusi direct de pe pagina principala (undeva in dreapta jos,dar nu pot sa ma loghez asa ca apar ca vizitator.de aceea am folosit VECTOR1. imi spune ca VECTOR(nick-ul meu) exista deja.
NonnNonn
Pe cand putem spera sa revenim la normal? Mie de joi sau vineri imi face faze.
Mariul
nici mie nu-mi mai merge accesul pe forum de sambata dimineata...
admin
Acum merge?Sa postati si eroarea care va apare.
eddie
Acum merge la mine,e OK...Era ceva cu debug mode errors s.a.m.d.
VECTOR
cred ca deja merge la toata lumea ,ca au aparut multe mesaje noi .
si la mine aparea aceeasi chestie ca la eddie : critical error,debug mode...etc. nu stiu ce era ca nu ma prea pricep.
poate ne spun moderatorii ce s-a intamplayt.
Andrei Suzuki
Si mie tot aia imi aparea.Am reusit totusi sa intru ieri putin pe forum (nelogat) si avea alta...forma si alta culoare.Era un albastru deschis,ceva gen daciaclub si unde sus in stanga era scris ceva cu portocaliu..da nu mai stiu exact ce.
Nonn
Eu am in continuare probleme, de alta natura dar poate cu aceeasi cauza. Am postat si in forumul Admin, poate vede aici cineva responsabil si ma lamureste.
Andrei Suzuki
Am incercat sa intru acum la Opel si nu am reusit.
Apare "phpBB : Critical Error

Could not connect to the database "
madalina
Incearca sa deschizi din nou. Asa mi-a aparut si mie astazi, am dat refresh si a mers.
Andrei Suzuki
Am facut asta.Am dat refresh,am intrat la opel,dar cand am vrut sa intru la topicu cu recarosarea nu a mai mers deloc.
M A R I U S
De ce imi apare mereu in dreapta sus langa ''citeaza'' si''modifica''?
eddie
MODIFICA...ai numai tu,daca vrei sa modifici un mesaj mai vechi scris de tine,CITEAZA au toti,daca vrei sa ii raspunzi cuiva care a scris mai sus si are legatura cu raspunsul tau,il citezi cu ce te intereseaza si ii scrii sub citat.
yeotamara97
Singura mea condiție este https://kitchenremodelingsanantoniotexas.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.