Help - Search - Members - Calendar
Full Version: acum vreau sa imi iau Nubira !!!???
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
petre43065
Salut ,cred ca v-am inebunit de cate ori m-am gandit si rasgandit ce masina sa imi iau Calibra ,dupa aia Cielo acum.......am gasit o Nubira second hand- Tuning, 67000 km 1600 cc si alte ale puse pe ea vrea cam 6000 E poate o mai lasa un pic nu stiu ,masina arata superbine ce credeti merita e mult e putin ?ar fi mai bun un Cielo ? Astept sugestiile si parerile voastre multam

ps: asta e super forum :cheers:
Florin42855
am pe firma un nubira I de vreo 86000 km shi de pe la 65 are urmatoarea problema: - in 4000 km de la schimb ramane complet fara ulei in motor - becul nu se aprinde dar zgomotul specific al motorului "anunta" treaba asta - plus ca s-a cojit vopseaua in jurul grilei de radiator - radioul a crapat acum 2 ani si nu mai se aprinde nici un bec pe consola centrala (climatizare)... poate am avut eu ghinion...
Florin42855
a... shi inca ceva - stiu mai multi oameni cu cielo de peste 100000 km care nau nici o problema...
eddie
Arata super bine,are tuning,e aparuta pe forum si are culoare de salvare ?Si are consum 7 l/100 km medie?...... :blush:Nu tot ce zboara se mananca !
Andrei Suzuki
Eu personal n-as cumpara o masina modificata,oricat de bine ar arata la exterior pt ca este 100% sigur ca in acea masina s-a dat si e rupta si oricand poate sa iti pice ceva...
Cat despre Nubira aia...din cate stiu eu tot e de vanzare de vre-un an si ceva...daca nu mai mult.Oare de ce nu reuseste sa o dea? biggrin.gif
petre43065
Suzuki , la asta sa sti ca ma tot gandesc si eu si mai ales ca are o prezentera de zici ca la nustiu ce reprezentanta si mi-se par si putini km pentru anul ei 70000 din 89 ?? dar oricum prefer nubira decat cielo ce zici ?
Andrei Suzuki
Stai ca m-ai pierdut:despre ce masina vorbesti?
lucian39835
QUOTE(petre43065)
Suzuki , la asta sa sti ca ma tot gandesc si eu si mai ales ca are o prezentera de zici ca la nustiu ce reprezentanta si mi-se par si putini km pentru anul ei 70000 din 89 ?? dar oricum prefer nubira decat cielo ce zici ?


Eu cred ca de fapt preferi o masina sport, tuning, etc.....si mai ieftina.
Iti poti gasi , dar depinde acum ..., esti in stare sa suporti consecintele la citeva fitze pe care le potzi face cu o astfel de masina ??? :wave:
petre43065
Nu ca ar fi vorba de fite de obicei imi place sa am o masina care cat de cat sa nu stau sa trag de ea,e adevarat cateodata mai intrec masura dar nu ma pot abtine blush.gif ,sper pe viitor sa o las mai moale biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.