Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alarma K9
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Bogdan32494
:wave: Salutare tuturor.
As vrea si eu cartea sau manualul pentru alarma K 9 pe un Cielo
O sa ma uit exact ce model e.
Multumesc. :ban:
lucian39835
QUOTE(Bogdan32494)
:wave: Salutare tuturor.
As vrea si eu cartea sau manualul pentru alarma K 9 pe un Cielo
O sa ma uit exact ce model e.
Multumesc. :ban:


Stiu ca nu prea are legatura, dar totusi.....am vazut in oferta METRO valabila pina in 12 aprilie (parca), aveau o alarma de vanzare cu 950.000 lei (TVA inclus). Alarma cu 2 telecomenzi, modul valet si modul panica, senzor soc - 2 niveluri, programabila. Made in Korea.
Intrebarea mea este : SE MERITA ???
lucian39835
QUOTE(Bogdan32494)
:wave: Salutare tuturor.
As vrea si eu cartea sau manualul pentru alarma K 9 pe un Cielo
O sa ma uit exact ce model e.
Multumesc. :ban:


Stiu ca nu prea are legatura, dar totusi.....am vazut in oferta METRO valabila pina in 12 aprilie (parca), aveau o alarma de vanzare cu 950.000 lei (TVA inclus). Alarma cu 2 telecomenzi, modul valet si modul panica, senzor soc - 2 niveluri, programabila. Made in Korea.
Intrebarea mea este : SE MERITA ???
Bogdan32494
Am rezolvat. Dragutul de fost proprietar mi-a adus tot ce tinea de masina. Manual de utilizare ptr. Cielo. Cartile de la alarma cu setari in romana si montajul in engleza.
Daca doreste cineva sa spuna.
Pa

Despre alarma din Metro nu stiu ce sa spun. Ia numele si tipul si cauta pe net vezi ce clasa de securitate e.
lucian39835
QUOTE(Bogdan32494)
Am rezolvat. Dragutul de fost proprietar mi-a adus tot ce tinea de masina. Manual de utilizare ptr. Cielo. Cartile de la alarma cu setari in romana si montajul in engleza.
Daca doreste cineva sa spuna.
Pa

Despre alarma din Metro nu stiu ce sa spun. Ia numele si tipul si cauta pe net vezi ce clasa de securitate e.


Ce sa ma mai uit pe net cind am si montat-o. Tipul care mi-a instalat-o spunea ca e mult mai buna si mai complexa decit alarme pe care le gasesti pe la 2-3 milioane. ..........Sper ca are dreptate. :wave: :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.