Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau un service bun si ieftin
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Gheorghe1
Fratilor, am un Mercedes E 220 pe benzina din 1995 si caut un service bun rapid si ieftin unde sa imi schimb garnitura de chiulasa.
Daca are cineva cunostinta de asa ceva(dar practic, nu din auzite) scrieti-mi si mie.
Am avut niste experiente neplacute cu cateva service-uri (treaba de mantuiala si bani multi,vechea mentalitate a "meseriasilor": treaba proasta ca sa mai vina si a doua oara)
vali
salut
nu incerca sa te carpesti si sa te minti singur crezand ca tot ce este ieftin e si bun!
incearca sa te stergi la fund cu hartie ieftina si vezi ce se intampla......
ai auzit de Cornel Caprita din 1MAI?
dan8
nu stiu in ce oras cauti tu un service bun dar in cluj iti pot recomanda unul f ieftin si foarte bun cu garantie pe str iancu -jianula nr15
Gheorghe
Multumesc Dane dar eu locuiesc in Bucuresti asa ca......poate stii de vreunul pe aci....
LIGIA26425
NU AM INTELES PREA BINE MESAJUL, ESTE BUN SAU NU ESTE CORNEL CAPRITA?
GUVI
nu exista service ieftin si bun :!:
cristianc
IEFTIN SI DE CALITATE NU SE POATE REPEDE
REPEDE SI DE CALITATE NU SE POATE IEFTIN
REPEDE SI IEFTIN NU SE POATE DE CALITATE

CINE ARE URECHI DE AUZIT..SA INTELEAGA!
stefan_ieu
Si eu vreu un post bine platit pe care sa il ocup fara pile si sa nu am nimic de facut ... :bounce:
Serios nu cred ca exista. Ori e bun (si poate rapid), dar atunci calitatea se plateste, ori e ieftin, da' se face treaba de mantuiala. Tu alegi. E la fel cu alesul unei masini noi.... (aproximativ)
Christina26262
De Caprita stiu si eu din surse sigure ca se pricepe, dar nu am idee de preturile din service-ul la care lucreaza.
Eu merg la GNV Omega, e un service din Voluntari unde nu am avut niciodata probleme. Manopera e de 7eu/h acolo (fara TVA).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.