Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BMW 530
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 5
Alex42148
Daca doreste cineva detalii despre modelul 530 D, pot sa-i ofer cu placere.
Dudau40071
Pai misterul cel mai mare e cat consuma BMW la motorul de 3 litri...?
Alex42148
Verbrauch im EU-Zyklus
städtisch l/100km 9,7 (11,8) in oras
außerstädtisch l/100km 5,6 (6,3) in afara orasului
insgesamt l/100km 7,1 (8,3) media
Nonn
Din ce an este? E modelul restilizat? Cati km? L-ai cumparat SH din Germania? Are cutie manuala sau Steptronic? Are DSC? Are volan multifunctional din ala sport sau normal? O groaza de intrebari! biggrin.gif Sper sa nu te superi, sunt un mare fan al acestui model! Nu vrei sa facem schimb? blush.gif
Alex42148
2000.nu are faruri cu ring.160000 km reali.l-am cumparat de la un autohaus pt care am realizat un clip publicitar (lucrez la o firma de publicitate din Germania) si care mi-a facut o reducere de la 16000 EUR cit era la vanzare.Are cutie manuala,DSC,volan multifunctional normal.
Multumesc pt oferta.Vreau sa o schimb sau sa o vind dar la schimb numai cu un bmw de aceeasi clasa cu conditia sa fie argintiu (ma disperat praful si noroiul de pe strazile din Suceava si mai ales la culoarea neagra a masinii) si sa aiba suspensiile normale pt ca la masina mea sint sport M si sint prea joase pt gropile de la noi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.