Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bug
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
madalina
P 2 subiecte din off-topic (Steaua si de ce nu intrati pe chat) imi apare urmatorul mesaj. Am inchis si am deschis pagina, am incercat sa citesc in aceeasi fereastra, in fereastra nou si tot asa imi apare.

Folosesc Internet Explorer

La fel face si cu mozilla


Could not obtain vote data for this topic

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 28 from table handler

SELECT vd.vote_id, vd.vote_text, vd.vote_start, vd.vote_length, vr.vote_option_id, vr.vote_option_text, vr.vote_result FROM phpbb_vote_desc vd, phpbb_vote_results vr WHERE vd.topic_id = 3762 AND vr.vote_id = vd.vote_id ORDER BY vr.vote_option_id ASC

Line : 693
File : /www/htdocs/mirabilis-net/www.masini.ro/forum/viewtopic.php
Andrei Suzuki
Si mie mi-a facut asa aseara.Si la opel,si la off topic.Si in special la mesajele private.
VECTOR
poate de asta nu prea am primit raspunsuri la topicul cu steaua.chiar ma miram ca nu isi da lumea cu parerea.
petre 1
salut am sa scris aici pentru a nu mai deschide un nou topic,cand intru pe forum dupa ce citesc mesajele noi aparute, tot necitite imi apar(cu portocaliu),am un mesaj privat pe care l-am citit si la fel de fiecare data cand deschid forumul imi spune (aveti un mesaj nou),si ultimul lucru de fiecare data cand intru pe un topic imi apare o recalama la Ford care ma enerveaza la culme ,cam asta ar fi poate aveti o solutie la problemele mele ,multumesc biggrin.gif
Andrei Suzuki
Am o problema:de cand folosesc mozilla firefox nu imi apar stelutele de sub numele userului.Apare "sofer,pilot etc" dublat.E de la mine sau e de la voi?
G e o r g e
dar nu apare si numarul de stele biggrin.gif
Andrei Suzuki
Huh? blink.gif
Na,ca sa vezi cum e:
G e o r g e
nenea , io stie cum e tongue.gif ca foloseste tot FF , ziceam de ce te intereseaza ca nu apare numarul de stele ! ?!
Andrei Suzuki
Nu ma deranjeaza;eram doar curios daca e vreo problema,sidaca e,daca e daca e de la mine sau de la ei. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.