Help - Search - Members - Calendar
Full Version: problema stupida
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
mi-am formatat calculatorul si acum nu mai pot sa ma loghez pe forum.de obicei eram logat tot timpul si pentru ca nu am mai folosit de mult timp parola ,am uitat-o. am incercat cu ce imi aminteam eu ca ar fi ,dar nu a mers.
numele meu de utilizator este VECTOR iar adresa de e-mail este theostrat@yahoo.com
ma puteti ajuta cumva? :angel:
guerilla
daca imi spui adresa de email cu care te logai pe forum se rezolva smile.gif
asta asa.. pentru a autentifica identitatea ta si a nu trimite parola altcuiva
tocmai asta e problema ca nu mai stiu exact nici parola nici adresa. m-am logat doar de 2 ori l-a inceput apoi am dat autentificare automata.
cred ca era : tomis@masini.ro sau theostrat@masini.ro.

cand m-am inscris am incercat mai multe variante dar imi spunea ca numele este deja luat,si nu mai stiu care a fost cel acceptat. cred (si sper) sa fie unul din cele doua de mai sus.
multumesc ca incerci sa ma ajuti oricum.
am uitat sa precizez ca initial numele de utilizator a fost theodor urmat de un numar. dupa care l-am schimbat cu ajutorul vostru in VECTOR. nu stiu daca are vreo importanta asta...
VECTOR
merci mult cristian. s-a rezolvat. de fapt adresa era neptun@masini.ro :bash: stiam eu ca am pus ceva legat de mare (tomis,neptun...) dar nu mai stiam exact ce. sunt atatea lucruri frumosase aici ca nu poti sa le tii minte pe toate.

raman dator
guerilla
problema e rezolvata.
cu placere.
se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.