Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CUM SE URMARESC POSTURILE PLS?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
lucian14
Inca nu am inteles cum fac sa-mi urmaresc posturile si raspunsurile daca sunt imprastiate in mai multe topicuri si forumuri blink.gif
Sunt mai lenes si nu am citit (gasit) probabill in regulament sau intrebari frecvente. blush.gif
arigato.gif
admin
Marcheaza acest subiect pentru urmarirea raspunsurilor

..dai click pe chestia asta..e undeva in josul paginii.
R@ZV!
QUOTE(lucian14)
Inca nu am inteles cum fac sa-mi urmaresc posturile si raspunsurile daca sunt imprastiate in mai multe topicuri si forumuri blink.gif
Sunt mai lenes si nu am citit (gasit) probabill in regulament sau intrebari frecvente. blush.gif
arigato.gif
guerilla
si ce treaba are alfa asta in acest topic ? :evil:
lucian14
am marcat chestia de cand m-am apucat de postat, dar nu ma ajuta la nimik. blush.gif
lucian14
singura chestie care se pare ca ajuta... este sa dai cautare pe numele propriu membru?
madalina
Dupa ce apesi "marcheaza acest subiect pentru urmarirea posturilor", esti anuntat in emailul cu care esti inregistrat pe forum ca s-a postat in subiectul respectiv.

Asa ca am o intrebare: ai verificat mailul? Deoarece multi utilizatori se inregistreaza cu emailul pe ...@masini.ro, dar nu isi verifica niciodata casuta de mail.
lucian14
f. adevarat...
mailul ala am crezut ca este teoretik beer.gif
yeotamara97
Dintre toate brațele greșite chiar în acel bar se arunca cu capul https://kitchenremodelingspringfieldmo.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.