Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum sa devii moderator
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Tudor33702
Ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa "imi pot permite" sa fac cerere sa fiu moderator ? As vrea sa fiu un moderator pe acest forum. Merci de intelegere.
Andrei Suzuki
Eh,multi am vrea sa fim moderatori.Din cate stiu eu,trebuie sa ai ceva vechime si ceva cunostinte in domeniu auto.
Da de ce tii neaparat sa fii moderator?
G e o r g e
ca e inscris de azi smile.gif si vrea si el parte la actiune smile.gif

dovedeste ca ai stofa de moderator , stai pe la noi ceva timp si te luam in considerare.

ia in considerare urmatoarele :

nu mai scrie cu limbaj de mirc : tz, k samd
nu mai posta poze in prostie !

wink.gif
Andrei Suzuki
Pe mine ma luati in considerare? smile.gif smile.gif
G e o r g e
te luam unde vrei tu laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ps : echipa a primit un nou moderator(in perioada de proba) in persona madalinei .
Andrei Suzuki
Pai ma luati sau nu? :cry: laugh.gif
Da,am vazut.Felicitari pt Mada
James Kilowatt
Eu am venit sa va spun ca pe mine sa nu contati! laugh.gif Serios laugh.gif
Felicitari, Madalina smile.gif
FESTINA
mai ce rai sunteti vor si oamenii astia sa devina moderatori, si voi nimic.
James Kilowatt
Pe cuvantul meu ca eu nu vreau! Prefer sa am dreptul in continuare sa spun si lucruri politically wrong laugh.gif Ca moderator ar trebui sa fiu... moderat laugh.gif
romeo38962
as vrea sa-mi postez un anunt cu o masina la second-hand pe acest site. se poate? daca da, cum?
madalina
Da, poti posta pe site, dar nu in forum.

Mergi in sectiunea"masini club" din site, te autentifici (cuadresa de email si parola folosita si pe forum), apoi vei intra in contul tau. Undeva in dreapta ai "anunturi de vanzare masini". Acolo poti posta anuntul!
James Kilowatt
pana la urma, cand il hirotonisiti si pe Andrei? E intotdeauna politicos si binevoitor, ii mai lipseste doar o steluta.. smile.gif Ar merita poate uns moderator smile.gif
guerilla
da tu nu vrei? biggrin.gif
G e o r g e
baitul ala tudor , a intrat , a cerut , a plecat .... hmmmm d'aia sunt necesare perioadele de activitate pe forum.
Alecs
vreau si eu moderator! bicycle.gif
James Kilowatt
QUOTE(CristianT)
da tu nu vrei? biggrin.gif



nooo, am declarat public putin mai sus ca nu vreau:) Da' ma gandeam sa existe totusi o improspatare a sangelui biggrin.gif
guerilla
da ce, ne-au iesit cosuri pe fata sau cum? laugh.gif
James Kilowatt
odata si odata o sa va pensionati si voi... si trebuie sa existe o noua generatie pregatita! biggrin.gif
mike.omega
Ce mai deja mi-a crescut par alb? :console: :doh:
Inseamna ca pana la majorat imi pregatiti ceva si nu stiti cum sa spuneti drunk.gif
James Kilowatt
Ia te uita! Eu fac o propunere nevinovata si ce reactii apar.... pai, devin convins ca ar trebui ca moderatorii sa fie alesi ca in america, cel mult doua mandate! smile.gif Puterea vad ca da dependenta .... biggrin.gif
lucian14
asta era deci pagina de aplicat pentru moderatori ?!
vreau sa devin coleg cu George olteanu

biggrin.gif

just joking
G e o r g e
cine face cheta sa-i luam o culegere de gheba lui lucian sa aibe si el o preocupare ! :evil:
SLY46
:wave: ce trebuie sa fac sa devin moderator?as dori sa devin moderator se poate?


va multumuesc!
Watcher
Constat ca e o foarte mare tentatie (am vrut sa zic 'boala' la inceput wink.gif ) catre pozitia de moderator biggrin.gif:D
Ma intreb DE CE? Ca nu primesti nimic, si capeti doar responsabilitati. Poti sa imi explici mie macar? wallbash.gif

Si sa stii ca ai si picat primul test :bash: : mai era un topic pe tema asta wink.gif
Recte http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=2477&start=0 ... :harhar:
krysty
QUOTE(Carlo_RS_GTI)
:wave: ce trebuie sa fac sa devin moderator?as dori sa devin moderator se poate?


va multumuesc!


bineinteles ca se poate. dar pentru tine primordial este sa termini scoala, sa inveti despre masini ca ele nu se limiteaza doar la Need For Speed Underground si apoi mai treci pe la noi.

thread closed
guerilla
smile.gif
chiar asa. ce credeti ca inseamna moderator?
si watcher, ai o bila alba.
continuam discutia dincolo pentru cine e amator de raspunsuri.
aici se inchide
mike.omega
1. Trebuie sa dai dovada ca esti in stare(asta dureaza cel mai mult)
2. Sa respecti regulamentul(tu ai cam inceput cu stangul!, pe forum este interzisa publicitatea :bash: )
3. Sa fii propus de un admin;
4. Parca ti-am mai spus pe ym ca te agiti degeaba blink.gif sau nu erai tu blush.gif

PS: am unit cele doua discutii :angel:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.