Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Preturi service
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
adrian41198
Nu stiu daca exista un astfel de topic dar consider ca ar fi utila o lista de preturi pentru service la principalele firme de masini.
De exemplu:
- la Suzuki ora de manopera este 8 euro,
- la Renault este 10 euro,
- la Ford - 18 euro,
la care se adauga TVA-ul
Cine mai stie preturi, poate completeaza lista.
adrian41198
Multi vizitatori, putin "scriitori". Poate subiectul nu este interesant.
alexandru39868
La toyota (vitan)e 10 euroi dar sincer mie nu-mi prea plac mecanici de acolo.Eu nu pot sa concep ca untr-un servce mare si care se respecta asa cum ar vrea toyota mecanicul tre sa fuga de la masina ta la alta,si sincer unii mecanici de acolo au niste salarii bunicele,nu e platita munca de mecanic dar sunt bunicele
Lucas
In baia mare la peugeot o verificare la sistemul de franare costa 150000 lei. nu stiu cat s-a uitat dar stiu ca a scos rotile si a verificat. nu stiu cat a durat operatiunea fiindca maicamea a fost acolo.
adrian41198
In ritmul acesta, pana facem o lista se vor modifica preturile. Dar mai bine decat deloc. :angel:
Alecs
aveti idee care sunt preturile la hyundai? m-ar interesa sa iau un coupe si n-as vrea sa-mi vand din casa sa o intretin blush.gif
lucian39835
QUOTE(Alecs)
aveti idee care sunt preturile la hyundai? m-ar interesa sa iau un coupe si n-as vrea sa-mi vand din casa sa o intretin blush.gif


Nu e cazul sa te gandesti ca o sa iti vinzi casa pentru a-ti intretine masina.....................Poate doar sa o inchiriezi 1-2 luni. biggrin.gif biggrin.gif bicycle.gif
Sebastian-58
La reprezentanta Peugeot este 10 euro plus TVA
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.