Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ma ajuta si pe mine cineva ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
daniel41714
salut , am un mercedes A160 elegance .. am reusit sa il bushesc si imi tre si mie ceva piese. . . suport motor stanga fata, bara torsiune, radiator racire si clima , placute frana ventilator radiator ... daca are cineva idee pe unde pot gasi piesele astea second hand ( noi nu mi le permit) va rog trimiteti un mail la darwin@s-man.net .
Va multumesc !
V l a d u t z
Masina e busita rau .. dai un mp pe mine si iti zic mai multe
madalina
Bafta la gasirea pieselor! Sper sa invete din problema ta toti ca asigurarea CASCO este absolut necesara! Acum nu iti mai faceai probleme nici de uinde iei piesele, nici cat costa!
V l a d u t z
Corect ! Asigurarea e absolut necesara ... Omul din greseli invata.. Apropo de masina eu zic s-o vinzi
daniel41714
QUOTE(V l a d u t z)
Masina e busita rau .. dai un mp pe mine si iti zic mai multe

ok , spune care este ideea cu a160`ul ala bushit ca eu nu mai am nici o idee ...
robert
Nasol de tine....greu piese la SH ptr modelul asta.Vezi cum faci poate scapi de ea asa lovita.Faci un calcul si vezi cat te costa reparatul si cat scoti pe ea daca o vinzi asa.Si vezi daca mai merita sa o repari.Oricum ar fi pierzi.Poate gasesti macar o parte din piese la SH si restu' pe la magazine.Sunt si astia de la SH niste hoti de nu se poate.Stiu preturile si cer destul de putin sub magazin.Mie imi trebuia o macara de geam la Octavia si mi-au cerut 150 E cu tot cu motor, iar la Porsche e 200.Asa ca am renuntat.Trebuie sa cauti atent pe la anunturi la ziare, la dezmebrari.Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.