Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sa ne ofticam, interioare masini
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Zsolt28851
Cand ma uit la o masina, una dintre cele mai importante aspecte este interiorul (cel mai important in interior: consola centrala si bordul). Propun sa postam poze cu interioarele care va plac cel mai mult, care credeti ca va reprezinta. Preferatul meu: Audi RS4 model 2005:
Zsolt28851
Si iata-l:
HalbaSus
[quote]Cand ma uit la o masina, una dintre cele mai importante aspecte este interiorul (cel mai important in interior: consola centrala si bordul). Propun sa postam poze cu interioarele care va plac cel mai mult, care credeti ca va reprezinta. Preferatul meu: Audi RS4 model 2005:[/quote]

Total de acord referitor la importanta interiorului in aspectul masinii... pana la urma in majoritatea timpului vei sta in masina si nu in afara ei... Hai sa bag si eu un interior mai "tunat"[/quote]
dragos28836
asta e interiorul in care am stat vreo 3 ani. fosta mea dacie... band.gif
dragos28836
si asta e interiorul in care stau acum... cielo-ul meu :bash:
dragos28836
era cam mare
Alexis35404
Si al meu de 3 sapt. Nu este poza facuta de mine dar vine si aia. Masina mea are cutie manuala dar tot asa arata interiorul.
Andrei Suzuki
Mda.Dragut. Ce aiurea mi se pare cand vad turometru ala pana la 5000 rot/min. smile.gif
G e o r g e
pai nu atinge 5000 biggrin.gif
Andrei Suzuki
Pai n-am zis ca ar merge pana la 5000.Probabil ca merge pana in jur de 4500,nu?Unde e rosu.Eu ziceam ca mi se pare aiurea cand vad acolo numai 5000. Daca ma gandesc unde taie,mi se pare si mai aiurea. smile.gif
Alexis35404
Turtia maxima atinsa de mine 4800. Dar de la 3800-4200 nu mai are putere. Oricum la 180 aveam 3400 rot in a 6a.. Salut. Maine pun poze cu tot bordu. (al meu).
Nazareno Gabrielli
Ce putine turatii pot masinile voastre......bicycle.gif

ehe....la Kadetul meu gradatia se opreste pe la 7.000 de rotatii...zona rosie incepe la 6600.

eu am ajuns sa schimb pe la 6.000 cand "ma grabeam".........insa puterea cea mai mare nu e la turatia aia......am fortat doar sa vad cum se comporta.....
Andrei Suzuki
La mine e rosu la 6.500 si merge cam pana la 6600-6700.Dar puterea max e cam pe la 6000
Alexis35404
Putere maxima la 1800 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . In a 6a masina accelereaza pana la turatie maxima 4800 ???????caci cum am scris mai sus la 160 aveam 3000 la 180 aveam 3400.. blink.gif blink.gif blink.gif
G e o r g e
sigur ca da . a ta e camion . doar alea au puterea maxima pe la 1800-2000 rpm.

biggrin.gif blink.gif
Alecs
si eu la dacie nova aveam pana la 7000 si am dus-o pana la 6500 maxim biggrin.gif
Alexis35404
In legatura cu puterea maxima la 1800-2000..scuze...ma gandeam la cuplu. PUTEREA MAXIMA LA 3600. Numai Bine :angel: :angel:
G e o r g e
mai glumim si noi smile.gif biggrin.gif
mircea9
interiorul de la Rover 75
Andrei Suzuki
Poza prea mare
Lucas
cam asa mi-ar placea sa arate interiorul masinii mele.[/img]
Andrei Suzuki
Cred ca mai frumos ar fi sa punem poze cu interioarele masinilor noastre.Asa masini tunate gasim peste tot..
Asa ca pun si eu o poza,doua cu interioru meu,noaptea ca-i mai frumos.Ziua se vad nasol presurile. biggrin.gif
Nonn
Asta-i interiorul meu.
Andrei Suzuki
...
eddie
Cu soarele pe bord....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.