Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masini Euro 3
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
madalina
Pentru ca au fost mai multe solicitari: lista de masini cu motoare euro 3 poate fi gasita pe site-ul Registrului Auto Roman [/size]www.rarom.ro
[size=12]

In sectiunea Cum fac sa...? -> stabilesc incadrarea in normele de poluare EURO 3 pentru autoturismul pe care doresc sa-l achizitionez din strainatate? -> Lista motoarelor Euro 3 (link direct:http://www.rarom.ro/Liste_euro3.pdf )
lucian39835
QUOTE(madalina)
Pentru ca au fost mai multe solicitari: lista de masini cu motoare euro 3 poate fi gasita pe site-ul Registrului Auto Roman [/size]www.rarom.ro
[size=12]

In sectiunea Cum fac sa...? -> stabilesc incadrarea in normele de poluare EURO 3 pentru autoturismul pe care doresc sa-l achizitionez din strainatate? -> Lista motoarelor Euro 3 (link direct:http://www.rarom.ro/Liste_euro3.pdf )



multumesc mult
Vasi68322
sal. daca ma puteti ajuta, ma intereseaza si pe mine cat costa o inscriere, aprox. opel vectra benzina, 1800cc, 120cp, 1996. proprietarul spune ca euro 3, dar sa fiu sincer nu-s prea sigur....sunt cam nou in domeniu, asa ca .... oricum, ma intereseaza costul aproximativ. mersi mult
Skywalker
Vectra B din 1996 nu are euro 3 din fabrica, doar euro 2 dar se poate monta un catalizator de euro3, poate a facut acest lucru de-ti spune ca are euro3. Cel mai bine dute la un test de noxe si afli imediat ce "euro" ai la masina.
Dimboianu87241
de ce nu apare mazda rx8 in lista?
Otto73
QUOTE(Dimboianu87241)
de ce nu apare mazda rx8 in lista?

deoarece este euro 4 biggrin.gif
iasi105023
dar de lista EURO 4 stie cineva?
Ryunoske
Salutare, eu nu stiu ce inseamna euro3, explicati-mi va rog si mie.
Pe mine ma intereseaza sa imi aduc o masina din Franta si daca aceasta este euro3, este nevoie sa o inmatriculez in Romania?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.