Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Notificare mail pentru mesaje noi postate intr-un forum
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Radu36329
Ar fi frumos sa se poata face o notificare prin mail ( de genul celei pentru mesajele private) atunci cand se mai comenteaza ceva pe unul din forumuri.
Tot la fel " bifati pentru notificare la aparitia unui mesaj nou in acest forum"

Cam atat.

Multumesc
Alecs
pai exista, doar ca nu te-ai uitat mai atent.. cand postezi un reply la un topic, ai jos (ultima casuta) o optiune 'Anunta-ma cand apare un raspuns' pe care o bifezi si te anunta cand se mai raspunde la topicul respectiv
Andrei Suzuki
Scriu si eu aici pt ca nu are rost sa deschid un topic nou pt asta:

Problema e urmatoarea:am inteles ca nu putem sa punem nr de telefon pe forum,ca se auto cenzureaza,sau ceva de genu asta.Dar am primit un mp cu un nr de telefon si nici acolo nu apare.Primele 4 cifre sunt cenzurate. De ce?
V l a d
damn andrei.... sincer nu stiu de ce, dar ma interesez si vedem ce se poate face... pana atunci sa incerce sa ti-l scrie din litere adica zero sapte doi doi etc
krysty
QUOTE(Andrei Suzuki)
Problema e urmatoarea:am inteles ca nu putem sa punem nr de telefon pe forum,ca se auto cenzureaza,sau ceva de genu asta.Dar am primit un mp cu un nr de telefon si nici acolo nu apare.Primele 4 cifre sunt cenzurate. De ce?
pt ca mp-ul este un modul al forumului. nu exista de sine statator. deci ce se cenzureaza pe forum aceeasi sorta va avea si la mp.

ps: incearca si tu de la 0 7 2 0 pana la 0 7 8 8. bafta. laugh.gif

ps2: ca mi-ati adus aminte... in curand vor fi introduse module noi
Andrei Suzuki
QUOTE(V l a d)
pana atunci sa incerce sa ti-l scrie din litere adica zero sapte doi doi etc


Pai asa am si procedat. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.