Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce MP3 recomandati?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Cristian37384
Ce "scula cantatoare" ar fi mai in top acum,Alpine CDA 9831,sau un Pioneer DEH-P80MP???Stiti cumva care sunt diferentele(in afara de pret)?
Poate imi recomandati si vreun centru ptr. instalare,care sa aiba baieti priceputi(si nu exagerati la manopera,bineinteles).
Multumesc anticipat ptr.sfaturi.
Luka
Cam de ce bani dispui? Imi pare rau, dar nu mai caut acum pretul celor doua de care ai vorbit.
Pot sa-ti spun ca eu am un Alpine CDA 9826, l-am luat inainte de Anul Nou pt ca a fost o promotie in Carrefour si era vreo 7 milioane. La ei la reprezentanta e vreo 7.500.000. Pana acum mi se pare super bun, CD-ul a sarit o singura data la o gropa mare pe care am luat-o in afara orasului, insa in oras niciodata. Are si functie de cautare in timp ce asculti si mai are o gramada de alte chestii.
De instalat, l-am pus la un service autorizat care e pe Bd.Timisoara, cum treci de noul Mall un pic mai spre Militari, pe dreapta. M-a costat 200.000 si a durat jumate de ora.
Depinde de ce vrei.
Cristian37384
Nu sunt f.f.pretentios,daca se aude bine,si functioneaza fara probleme cat mai mult,atunci totul este OK.
Pioneer-ul DEH-P 80 MP l-am gasit la 378$,iar Alpinu-l CDA 9831 la 270$,si dea ceea nu stiu ce sa fac,pe care sa-l aleg :bash: .
Banuiesc ca baietii stiu sa le monteze cam la toate tipurile de masini,mai ales ca a mea are deja boxele si cablaraia montate din fabrica.Mai mult mi-e groaza de umblat la masca bordului,cleme si alte alea ce or mai fi pe acolo.
Multumesc mult. :cheers:
V l a d u t z
ce masina ai ?
Mihai-302
Eu as alege Pionner. Suna parca mai bine. Daca vrei ceva de calitate incearca la Tottal Motto, in spate la hotelul Bucuresti (vis-a-vis de fostul restaurant Velvet - Wienna - si coafor Blondy). Chiar stiu ce fac cei de acolo. Pe Timisoara sau in Drumul Sarii dau rateuri dupa rateuri.
Bafta si auditie placuta! band.gif
mihai40235
QUOTE(Cristian37384)
Ce "scula cantatoare" ar fi mai in top acum,Alpine CDA 9831,sau un Pioneer DEH-P80MP???Stiti cumva care sunt diferentele(in afara de pret)?
Poate imi recomandati si vreun centru ptr. instalare,care sa aiba baieti priceputi(si nu exagerati la manopera,bineinteles).
Multumesc anticipat ptr.sfaturi.

vdodayton, daca gasesti produsul cere un test proba.
HalbaSus
eu am un mp3 player Panasonic, l-am luat anul trecut cu aproximativ 6 milioane si sunt f multumit... raportul pret/calitate mi s-a parut mai bun la panasonic decat la alte marci...

Ah... inca ceva, daca mai esti dispus sa pui inca vreo 200 de dolari pe langa ce vrei sa dai acum atunci poti lua un dvd player cu ecran de 7"... care reda si mp3-uri si filme... si instalarea e exact la fel de simpla ca la mp3-player (defapt arata la fel, doar ca din unitate "iese" un ecran) asta daca te intereseaza bineinteles...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.