Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Peugeot 406
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 406/407/508
Radu30379
Am gasit de cumparat un Peugeot 406, diesel, an 2001, 80.000km parcursi, 110CP, la 8500 euro. Va rog daca puteti sa va dati si voi cu parerea, merita sau nu?

Mersi
Alecs
daca nu-l iei tu, il iau eu :cheers: anyway, daca sunt km reali si masina e ingrijita, merita
adrian41198
Pretul este ... incredibil de mic. Asa-s romanii, cand un pret este mai mic decat considera el ca ar fi normal, spune ca ceva nu este in regula. Debinde si cum este echipata dar daca nu are vicii ascunse masina merita banii.
lucian39835
QUOTE(Radu30379)
Am gasit de cumparat un Peugeot 406, diesel, an 2001, 80.000km parcursi, 110CP, la 8500 euro. Va rog daca puteti sa va dati si voi cu parerea, merita sau nu?

Mersi


Nu merita. Poti gasi alceva si mai bun si mai ieftin. In plus e o masina chiar urita. Consuma mult, intretinerea e scumpa si nu e foarte incomoda.
................................................................................
............
................................................................................
............
................................................................................
............
(asa , ca intre prieteni, unde ai gasit masina ??)
band.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
lucian39835
QUOTE(Radu30379)
Am gasit de cumparat un Peugeot 406, diesel, an 2001, 80.000km parcursi, 110CP, la 8500 euro. Va rog daca puteti sa va dati si voi cu parerea, merita sau nu?

Mersi


Am gasit si eu un 406 din 98, cu motor de 1.8 benzina. Pret = 6800 E. Ma batea un gind dar am renuntat. Nu carburantul ma intereseaza cit ma intereseaza anul de fabricatzie.
Cu privire la oferta pe care ai gasit-o, eu zic ca e super. Dar acum depinde si de optiuni.
Daca e alba eu cred ca ai mai putea negocia. biggrin.gif
Alex48168
SALVE! Am gasit de cumparat un 406 din decembrie 2002,motor de 1.8 benzina,cu climatronic pe 2 zone,insertii de mahon,cd player,alarma,6 airbag-uri,etc.cere 9900 euro si nu negociaza...ar fi o problema...in timpul mersului,indiferent de viteza si treapta,atunci cand iau piciorul de pe acceleratie si reduc,se aude un zgomot de cutie...cand accelerez din nou,zgomotul dispare...e normal,caracteristic,sau e "patologic"?ce poate sa fie?multzam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.