Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ajutor va rog, nu mai pot intra.
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Nonn
Sunt de fapt utilizatorul Nonn de pe forumul Opel. Mi-am formatat HDD-ul si am uitat numele de utilizator si parola. Cand m-am inregistrat prima oara am scris niste chestii la nimereala in profil si nu le mai stiu :oops: :oops: ! Am fost nevoit sa ma inregistrez din nou ca sa pot cere ajutor, trimiteti-mi va rog datele la adresa de e-mail sa ma pot inscrie cu numele original si-l puteti sterge pe asta nou. Mii de scuze si promit ca sa nu mai fac prostii din astea :oops: !
Nonn
Sa fiu al naibii! Cum s-a intamplat?! Mi-am facut un profil nou cu acelasi nume de utilizator ca cel original (credeam va fi respins) dar uite ca m-a recunoscut! Se pare ca n-am nevoie de ajutor pana la urma!
guerilla
:roll:
ha ?!?!
nonn40160
Nu intelegi ce se intampla? Crede-ma ca nici eu! Dar sa incerc sa clarific: mi-am uitat numele de utilizator (chestia aia cu e-mailul) si parola si din cauza aia nu mai puteam sa ma "loghez" ca utilizatorul Nonn. Initial am avut si un numar dupa nume dar chiar tu l-ai indepartat pentru a face mai usoara recunoasterea (dupa cum ai spus chiar tu in topicul despre Astra H). Deci, fiindca nu mai stiam datele astea m-am inregistrat din nou ca un nou utilizator si am postat aici cerand ajutor sa-mi recuperez datele alea uitate, sa ma pot "loga" cu numele original si sa-mi schimb dupa aia datele in ceva ce nu voi mai uita. Dar, aseara dupa ce m-am "logat" cu numele nou (pe care l-am ales tot Nonn) am fost recunoscut ca Nonn-ul original si am putut posta sub numele vechi (desi m-am inscris cu datele astea noi-asta nu inteleg nici eu dar imi convine). Din pacate, in seara asta se pare ca nu a mai mers, fiindca apar ca utilizatorul nou cu numele nonn+ceva numar si cu un singur post. Intelegi acum? Deci, daca e posibil, mi-as dori datele ale vechi inapoi sa ma pot loga din nou ca Nonn (cel cu 100 si ceva de posturi) si sa-l stergi pe nonn-ul asta nou. Te rog!
guerilla
verifica mesajele private pe userul nonn40160. ai acolo detalii.
bafta
admin
Daca nu se rezolva pana luni da-mi MP sa-mi amintesti de kestia asta .... laugh.gif
Nonn
Am rezolvat-o deja cu CristianT, mersi! laugh.gif
yeotamara97
Rebeca a renunțat pe platoul de filmare Rhode Island pentru totdeauna https://kitchenremodelingcharlestonsc.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.