Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Toyota Yaris sau Seat Ibiza ??
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Mihai34891
Ce sa-mi iau ?
Toyota Yaris sau Seat Ibiza ??
La ambele aleg modelul cel mai ieftin cu 5 usi si aer conditionat.
Doc
Incearca sa iei Ibiza. Este mai mare si calitatea finisajelor este mai buna decat la Yaris. La noi nu se aduc cine stie ce echipari la Toyota. Oricum bordul este mult mai frumos la Ibiza. Daca nu ai apucat sa le vezi incearca sa iti faci timp si le testezi. Sunt sigur ca vei decide repede.
G e o r g e
yaris are cel mai sexy bord ... ever

it's so sex0r ...

trebuie sa-l vezi live wink.gif este 3D biggrin.gif
DragosS
Parerea mea este ca Yaris e cam masina de fata! Eu zic sa optezi pt Ibiza!
madalina
La Yaris o revizie costa 2.200.000 lei.
Doc
Hai ma george ca am vazut masina Live! si era oribila. Nu mi-au placut plasticele alea ieftine rau. Sincer m-a dezamagit rau sau poate ce am vazut eu nu facea parte din renumita Yaris. Hai ca la Corolla mai merge, dar la Yaris execrabil.
G e o r g e
depinde ce varianta ai vazut wink.gif

iti arat eu o varianta care arata chiar bine wink.gif
mike.omega
Yaris, si Ibiza e ok, dar parca Yarisul e mai fun tongue.gif
Bogdan-223
Nu stiu ce au unii... dar mie-mi place Yaris-ul la nebunie... ca design in primul rand. Apoi ca motorizare.
Cu toate acestea, am luat Clio Extreme 1,5dCi 80CP pentru ca era mult mai ieftin decat Yaris-ul mult visat. Sper ca intr-o zi sa nu mai dicteze buzunarul...
bogdan41974
parerea mea e yaris ca e o masina foarte populara in japonia si cred ca o sa aiba succes si in europa plus ca dotarile de fabrica a lui yarys nu cred ca se compara cu ale lui seat dar cred ca sant mai trai9nice
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.