Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Partner??????
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot
who39964
Stie cineva ceva de Peugeot Partner?
Vreu sa iau unul si inca nu m-am decis intre Kangoo, Doblo si asta.
Nu am mers niciodata cu un Partner asa ca habar n-am cum este.
Am nevoie de o utilitara cu care sa poti sa faci si treaba si sa fie si cit de cit prezentabila.
Ma gindesc ca daca aia de la Fly Taxi au luat Partner o fi o afacere buna.
Are cineva vreo idee/parere/...?
madalina
Am mers eu cu unul de la o televiziune. Era masina neingrijita cu tot felul de echipamente in ea. In vreo 6 luni facuse 50.000 de km (soferi diferiti etc). Tinuta de drum buna, usor de manevrat, scartaiau toate plasticele pe ea, materiale de proasta calitate inauntru. Fara probleme deosebite pana atunci.
Doc
Uite aici un link care te poate ajuta : http://forum.softpedia.com/index.php?showt...&hl=partner . :thumbup:
who39964
laugh.gif Multumesc pentru raspunsul deosebit de prompt, Madalina & Doc.
Povestea cu Partnerul este destul de interesanta. Cred ca este totusi o masinuta destul de buna.
Oricum, din ce am vazut si pretul este destul de bun comparativ cu Kangoo, care am inteles ca are prostul obicei de a se rasturna si cu Doblo, care intre noi fie vorba este cam uritel.
cristi40823
despre Partner 1.9D numai de bine, la toate capitolele....mai putin la viteza si acceleratie, la care e comparabil cu matiz (17 s pana la 100km/h si 140 vit max).HDI-ul insa cred ca recupereaza mult din handicap la capitolul asta.Sfatul meu e sa iei un Berlingo, care e 99% identic cu Partner dar mai ieftin.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.