Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opel Vectra face-lift
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
DragosS
Vectra face-lift:




Se pare ca va fi lansata in toamna!
Nazareno Gabrielli
Imi place. E mai fioroasa.
Daca va uitati atent este un contur in jurul farurilor la pozele 2 si 3. Daca farurile ar fi dupa acel contur ar fi similare cu cele de la BMW seria 5. Mie asa mi se pare. (Vezi poza 1 desi acolo farul nu este perfect incadrat in acel contur).
Cred ca masina e facuta din tastatura.

Ce urat arata primele doua masini care sunt fara jante de aliaj.
DragosS
Eu am gasit pozele pe net dar nu stiu exact daca sunt reale.Suspect este ca masinile au alte culori dar acelasi numar de inmatriculare.

Daca va uitati atenti este exact aceeasi poza.Culoarea masinii e modificata!Acum am observat si eu!
Andrei Suzuki
Eu zic ca-s facute pe calc.Prima e cea mai nasoala.Urmatoru lucru ciudat sunt jentile de la ultima masina.Parca ceva nu e bine acolo.De faza cu numerele sa nu mai zic.Alt lucru ciudat sunt umbrele dupa masini,mai exact reflexiile-pe toate 3 se vad exact aceasi copaci,cerul la fel...etc.
DragosS
Totusi s-ar putea ca poza cu masina rosie sa fie reala.Nu imi dau seama exact dar am mai gasit pe net inca 3 poze cu ea:


Andrei Suzuki
Da,s-ar putea ca aia rosie sa fie pe bune,iar celelalte sa fie facute pe calc dupa ea.
Nazareno Gabrielli
Toate-s pe calc. La aia rosie se vede clar diferenta de nuanta intre partea frontala (prelucrata) si restul masinii.
DragosS
Nu imi dau seama exact de nuanta.Dar adevarul este ca in partea din spate nu e absolut nici o modificare.Sau nu o vad eu!Deci doar farurile si spoilerul fata sunt diferite.
Alecs
e clar ca sunt modificate.. cel putin in primele 3 e exact aceeasi masina.. din photoshop ii aplici un overlay si o faci ce culoare vrei.. daca vreti, va fabric si eu niste poze cu noua logan cu face lift sau ce masina vreti voi :cheers:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.