Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BIROCRATIA SOCIETATILOR DE ASIGURARI DIN ROMANIA
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
FESTINA
M-am saturat, M-am saturat, M-am saturat.

M-am saturat sa platesc in permanenta, miloane sau zeci de milione, lunar sau anual la agentiile de asigurari, si tot timpul sa aud, "nu intra in asigurare...", sau "nu va putem despagubi decat daca e...", " se indreapta..." s.a.m.d.,

M-am saturat tot sa fiu la zii cu platile, ca altfel nu e valabila asigurarea, dar cand ai vreun eveniment asigurat (accident), sa stai sa astepti, sa nu fii bagat in seama, sa fi tratat ca ultimul om, de un angajat sau altul.

De ce am deschis acest topic pentru a posta, problemele de care m-am lovit, v-ati lovit, sau o sa ne lovim in decursul timpului, cu agentiile de asigurari, ma refer bineinteles la CASCO sau RCA, cu nume si sumele date spaga si firmele la care s-au facut asigurarile.

Si cred ca nu sunt singurul, care are aceste probleme de acest gen.
Cu cat mai multe pareri cu atat mai bine. Si nu uitati noi suntem cei care platim, nu ei ne fac favorurii ca ne asigura.
Trebuie sa se schimbe ceva, nu se poate. :rock: :minigun: :rock: :minigun: :rock: :minigun: :rock:
krysty
- wow ce suparat esti in seara asta
QUOTE
M-am saturat

- nu esti singurul

- se muta la financiar

ps: nu e mai corect: societatile de asigurari?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.