Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 307 facelift - bleah
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
V l a d
modelul 307 se pregateste pentru un facelift! Cam asa va arata... bleah, adica mult mai rau ca actualul :puke:
James Kilowatt
chiar ca bleah :puke:
ncristi
Din fata arata tamp rau de tot...parca este un 407 constipat...
Laur007
Vezi A4, 407, noul punto, Golf V, astia cred ca au innebunit.
Andrei Suzuki
O porcarie de masina.Au reusit sa isi bata joc de ea.Mai bine nu faceau face-lift-u asta... :cry:
catalin39736
Ma' parca v-ati vorbit cu toti,oricum aveti dreptate.E jigarit rau leul.Parca si Logan-ul are botul mai misto....Oare???
DragosS
Si ce aiurea vin proiectoarele alea! :!:
Andrei Suzuki
Si parca e prea inalta.
stefan_ieu
Eu nu sunt sigur ca nu e trucata poza. Proiectoarele arata tare ciudat. N-au pic de profunzime.
Nonn
Dumnezeule! :puke: :puke: Cum pot sa scoata asa ceva dupa 407? E prea ingusta, prea inalta si proiectoarele alea?! :roll: Imi vine greu sa cred ca vor produce asa ceva, e hidos! Are o fata de copil cretin! Cam arata a facatura pe calculator, poate mai sunt sperante totusi!
Munteanu39641
Ba frate da' arata rau de tot.Parca era mai fain cel dinainte
Of, of francezii astia. Scot niste modele........... :puke:
Doc
Eu stiam ca arata cam asa faceliftul :


Fara link-uri publicitate pe forum :!:
DragosS
Asta arata mai binisor desi eu chiar nu ii inteleg pe astia de la Peugeot ce au cu grila aia de supersportiva de incep sa o puna pe toate modelele!
Doc
Poate in desene nu arata asa de bine si de aceea astept sa vad masina in realitate. Cine stie daca imi place fac o dauna la masina si imi pun noua fatza laugh.gif

SLY46
ce e porcaria asta?? :samui: :thumbdown: no.gif nu imi place e foarte urat :puke: :furios:
au inebunit astia de la peugeot :bash:
James Kilowatt
Arata ca dracu'. Are ceva din aerul noului punto, un bot umflat si lipsit de agresivitate. Astia s-au prostit cu totii, sau suntem noi prea batrani ca sa apreciem noutatile? biggrin.gif
gabi4
nu stiti, poate era beat ala care a desenat-o drunk.gif
silviu39723
Mie chiar imi place actualul 307.Face-liftul asta e teribil de nefericit,dar poate ca in realitate e muuuuuult mai misto decat in poze blink.gif .Cu toate ca din cate am vazut eu fotografii de masini sunt artisti in a face sa para mai frumose decat in realitate,dar o fi avut omu' o zi mai proasta. biggrin.gif
Nazareno Gabrielli
Mie-mi place mai mult asta modificat ca are un aer in plus de sportivitate. Actualul nu-mi place deloc. Nu as da banii pe asa ceva...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.