Help - Search - Members - Calendar
Full Version: new 3 series vs new A4
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
gabi4
de curand a aparut pe piata si mult asteptatul seria 3, asha ca rivalitatea este mare. plus ca mai este si noul A4 care mie imi place foarte mult, ca sa nu mai vb de "vechiul" C Klasse


ce parere aveti despre cele 2 masini.

dupa mine un clasament ar sta cam asha:
1. A4
2. Seria 3
3. C Klasse
Gigi
1. A 4

2.C Klasse

3.Seria 3
George38543
Cu toate ca inca nu stiu mare lucru in ceea ce priveste fiabilitatea noului 3 si nici a lui a4, fiind fan BMW clasamentul meu este urmatorul

seria 3
a4
C-klasse.............
ma intreb daca as fair play daca as pune a4 si 3-er pe acelasi loc 1........?
Munteanu39641
Tineti cont ca ultima versiune de la Mercedes C-classe n-a aparut inca. Pt seria3 si A4 au aparut ultimele versiuni.
Parerea mea este ca Mercedes pleaca in aceasta "cursa" cu un mic dezavantaj, intrece noul A4, dar sta in spatele noului BMW Serie3


Totusi clasamentul meu:
Seria 3
C classe
A4
Marco39856
Fiind un fan BMW si informandu-ma despre calitatile noii serii 3 si despre concurenta, as zice ca treaba sta asa: 1 BMW; 2 Mercedes; 3 Audi !
DragosS
1. A 4
2. C Classe
3. Seria 3
Andrei Suzuki
C-Klasse
A4
Seria 3

Asa nu a mai fost niciodata. laugh.gif
Acum pe bune,am avut ocazia zilele astea sa admir un C Klass,modelul cu facelift-ul ala usor...adica i-au redesenat stopurile,mi se pare ca si farurile sunt altfel...in sfarsit.Asta era un C180 Kompresor,Avantagarde...superb.Masina argintie,interiorul numai cu piele albastra,insertii de lemn,insertii cromate etc etc...Am ramas placut impresionat.
Nonn
Ignorand total orice clasament de fiabilitate sau calitati sau ce vreti voi, ghidandu-ma doar dupa ce-mi spune inima, clasamentul poate fi unul singur pentru mine:

1. BMW
2. BMW
3. BMW
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.