Help - Search - Members - Calendar
Full Version: POZE UTILIZATORI FORUM - aici va rog :)
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
Alex-F1
Sa vedem cine sparge gheata :bounce: Dar poze pe bune, cat mai recente (eventual impreuna cu masina :oops: ), fara falsuri sau alte magarii de astea!!! smile.gif Sar si io in curand cu poza mea, ca acuma is la lucru si n-am nici una pe-aici! So, it's time to show your real faces.... SUCCES!!!!!

Hai pa
ALEX
Alex-F1
Ups, in loc sa apas pe "Browse", am apasat pe "Trimite" :oops: Deci, aici e poza!!! :cheers:

ALEX
mike.omega
Alex nici nu-ti poti inchipui cine citeste forumurile auto din .ro si cum sunt ele supravegheate(am aflat-o sapt trecuta :roll: )
De obicei cine isi posteaza masina pe un forum isi cenzureaza numarul de inmatriculare(motivele sunt multe) si cine nu vrea sa puna o poza cu el e treaba lui! nu vad care e problema??? Suntem o tara libera :cheers: (sau cel putin asa ne place sa credem tongue.gif )

:brave:
Andrei Suzuki
Cum a zis si Alex,nu-i dracu asa de negru,deci...
Nazareno Gabrielli
Bai nene nu trisa smile.gif smile.gif smile.gif

Bagi poze cu tine in alta masina decat a ta......
Glumesc normal......

De multe ori te intrebi cam care ar fi fizionomia celui care te contrazice pe forum. Sau ce fata are ala care se pricepe sau celalat care bate campii...

Exista curiozitatea asta. Dar nu stiu daca o sa-mi pun fata pe forum. Inclin sa cred ca nu.....

Interesant de vazut cine o sa-si faca "reclama" la "interfata".

PS Am niste poze facute intr-un Maybach. Credeti ca ar trebui sa le postez p-alea?
cand imi aduc cum era in ea imi vine sa-mi vand masina si sa-mi iau scuter smile.gif
Andrei Suzuki
Sincer asta nu mi se pare ceva normal:sa nu iti placa fata cuiva si sa incepi sa il contrazici,sa te certi cu el etc si cine ar face asa ceva nu cred ca are ce cauta pe un forum,care pana la urma e un loc public,numai ca virtual.

P.s.: Mircea,cine a zis ca aia nu e masina mea? smile.gif Mi-am tunat Suzuki-u laugh.gif Iti place ce a iesit?
Iulian HondaFan
Io
Andrei Suzuki
Hai ca usor usor incepe lumea sa puna poze.
Se pare ca pan acum eu sunt singuru bucurestean care si-a pus poza.
Eu am niste poze de la o intalnire si cu George,si cu Vlad,dar fara permisiunea lor nu le pun.
f1anatic


Ai dreptate...nu stii ce nenorocitzi sint pe internet. Doamne fereste...poate vrea careva sa ma jefuiasca...
Alex-F1
Deci Andrei este al doilea curajos + "U.S. boys" (dar acestia din urma chiar ca n-au de ce sa-si faca griji....ca nu merge nimeni pana acolo sa le traga un pumn in nas, nici daca ar fi cazul.... laugh.gif )!
Watcher, cum spuneam, nimeni nu e OBLIGAT sa-si puna poza, cine vrea, o pune, cine nu, nu.....e simplu! E alegerea fiecaruia :brave: ! Dar treaba aia scrisa de tine ("poate nu-ti place fata cuiva si dup aia nu mai tii cont nici de idei") mi se pare cam.....dubioasa.....cam ciudat mod ai de-a privi lucrurile, cel putin in cazul de fata! :argue: Dar, ma rog, fiecare cu ideile lui, no problem :tongue: Vorba aia, nu te poti **** in ideile omului, nu laugh.gif
Jag-Fan, indiferent cine citeste forumurile sau cine le supravegheaza, asta nu e grija utilizatorilor (eventual ar putea fi a voastra, a moderatorilor si administratorilor), oricum noi suntem oameni simpli, nu cine stie ce "bashtani", n-are nimeni ce informatii dubioase sa extraga din posturile noastre (oricum dreptul la exprimare e liber) si in plus nu vad in ce fel ar putea fi afectata libertatea individului sau io mai stiu ce alta chestie de asta la care te-ai gandit tu! tongue.gif Cine se ascunde in spatele anonimatului oferit de Internet, inseamna ca a facut el cel putin vreo magarie (sau are de gand sa faca), altfel de ce si-ar ascunde fata, ca oricum cu fata aia umbla peste tot in societate si doar nu-i nici un secret chipul omului......pana si chipurile celor mai cautati oameni din lume se cunosc, nu? :brilsmurf: Dar stau ascunsi ca popandaii.... :albino: La anonimii Internetului e invers: nu stau ascunsi, dar nu-si arata chipurile :!: Da' vorba aia, noi sa fim sanatosi...... :cheers: Hai ca mai vorbim!

Hai pa
ALEX

P.S.: Mircea, nu uita sa stai cu poza mea in fata in timp ce-mi citesti randurile.... :tongue: Fie ca ma admiri sau ma injuri.....e treaba ta......unul din motto-urile mele este: "if you love me or you hate me, I don't give a damn" tongue.gif Asa ca......URA si la gara :cheers:
Andrei Suzuki
Mircea,daca nu ma insel tu ai pus niste poze cu masina ta la "Totul despre masina mea" si din cate tin eu minte,parca prin ultimile poze era cineva in masina,la volan.Nu erai tu ala?
Iulian HondaFan
da.
Nazareno Gabrielli
QUOTE(Andrei Suzuki)
Mircea,daca nu ma insel tu ai pus niste poze cu masina ta la "Totul despre masina mea" si din cate tin eu minte,parca prin ultimile poze era cineva in masina,la volan.Nu erai tu ala?


Hai ca esti perspicace.....Oricum iti multumesc ca te-ai uitat si la masina mea nesofisticata.
Deci ai vazut ca n-am nici o problema sa-mi arat moaca.....desi cine nu vrea nu si-o arata.......


Tot ce-am scris pe topicul asta mai sus au fost glume. Am si mentionat. Sper sa nu sa simta nimeni lezat. Peace!
Alex-F1
QUOTE(Andrei Suzuki)
Cine vrea sa isi puna poza,bine,cine nu iarasi bine..........Daca unii nu vor nu ai cum sa ii obligi si nici nu ar trebui.


CORECT!!!......pai asta ziceam si io, nu? :bounce: Deci pana acuma suntem 5 bucati care ne-am "vazut": eu, Andrei, f1anatic, Marius-Iulian si Mircea :cheers: Sa mai asteptam, poate incet, incet se mai incumeta si altii..... smile.gif Haideti, nu va rusinati...... :tongue: laugh.gif Mai vorbim!

Hai pa
ALEX
malin34426
Ăsta-s eu ! Locatia insa este gresită , stau în Satu Mare
Alecs
noh hai ca ma bag si eu :wink:

mihai39214
hop si eu: desi nu e foarte concludenta poza, asta sunt eu si masinutza mea
:cheers:
James Kilowatt
Eu si cu ea tongue.gif
Alecs
smile.gif) misto fiatul.. era un tutorial de 3dmax in care face unul din asta.. sa-l stapanesti sanatos laugh.gif
guerilla
aici e o parte a familiei laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Andrei Suzuki
MR mai baga odata poza ca nu se vede.Cel putin eu nu o vad.
Alecs si Malin,acum ca v-am vazut fetele,sa fiti atenti pe strada ca o sa va caut daca ma suparati. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
James Kilowatt
mai fac o tentativa...
Asta e aia de toate zilele...
James Kilowatt
Iar cu asta nu am nici o legatura, doar mai imi fac de cap din cand in cand tongue.gif
Andrei Suzuki
MR,ce zici,facem o intalnire de 2 membri masini.ro prin martie/aprilie? laugh.gif laugh.gif
Andrei Suzuki
Alex,ne intalnim cu totii daca e...nu-i problema.Dar este totusi o mica problema:eu l-am intrebat pe MR pt ca prin aprilie plec in Franta,la ski,si daia...daca vii si tu pe acolo...ne vedem,poate tragem si o cursa...smile.gif
Alex-F1
OK, atunci voi antrenati-va cand/cat vreti si cand sunteti gata, ma anuntati si pe mine :tongue: laugh.gif ......desi nu prea vad cum ne-am putea intalni, ca suntem cam departe unii de altii.... :cry: Daca s-ar organiza o intalneala generala, cu tot team-ul Masini.ro, cu tot tacamul, la una mica pe un circuit de karting, atunci ar fi alta treaba..... :cheers: .....as veni cu siguranta sa va "fac" un pic laugh.gif Dar pana atunci.....noi sa fim sanatosi!
Man, io la ski nu prea ma stiu, asa ca nu ma bag, in schimb de patinat merge brici :cheers: .......chiar ieri am fost la o patinutza pe un lac aproape secat (dar destul de mare) de langa Timisoara si a fost cool.....gheata de 14 cm grosime......mai mult decat suficient :cheers: ....am patinat io si pe gheata de 4 cm......si o data am facut si o baitza....pana la genunchi :blackeye: --- scuze pt. off topic ---

ALEX
guerilla
buna ideea cu intalnirea generala.
dar hai sa mai asteptam un pic. ca e cam frig de gratarel acum
si nici pista de kart nu e tocmai buna pe o vreme din asta.
sa nu uiti de subiect... poate dupa pasti?
Andrei Suzuki
Da,e o idee f buna.Dar cam greu...imaginati-va daca la intalnirile din Buc au venit 6-7 oameni...din toata tzara cati o sa vina?Oricum...vedem...dabia astept sa se incalzeasca...
Pytycu XPert
Asta sunt yo... :oops:
Dacia este a lu` tata... Cea mai iubita masina (prima lui masina) tongue.gif
Peugeotul este al meu laugh.gif inca neinscris da` ma mandresc cu el laugh.gif
VECTOR
off road...

fara poze imense si fara din cele cu conotatii, ok? putin respect fata de comunitate.
mike.omega
Poa sa mai bage fise dar sa puna poze decente tongue.gif
Partea scrisa cu rosu e de la un moderator care i-a cenzurata pozele, cine stie ce postase :roll:
VECTOR
scuze,nu am vrut sa fiu "nesimtit".mie mi s-a parut o poza amuzanta.era o poza pe o carare de munte(off road),cu mine udand radacina unui pom.dar eram cu spatele asa ca nu era chiar indecenta. oricum moderatorii au intotdeauna dreptate,asa ca nici o suparare.

(VECTOR este noul nick pentru theodor)
guerilla
no offense, stiu ca poza e glumeata, dar era prea mare!! de asta am sters-o. redu dimensiunile. cu a doua poza nu stiu ce s-a intamplat. poate a sters-o automat sistemul fiind prea mare.
VECTOR
acum am reusit. scuze pentru calitate,dar e facuta cu telefonul(asta ca sa ma laud ca mi-am luat si telefon nou) smile.gif
VECTOR
si poate ar trebui sa-mi cer scuze si pentru fata ca eram un pic cam .....tulbure beer.gif
eddie
O poza din orasul lui Hemmingway....cu una care seamana cu o autohtona....
eddie
Cu un Nissan Sentra,intr-un vis frumos, Miami Beach.....
gabi4
QUOTE(VECTOR)
si poate ar trebui sa-mi cer scuze si pentru fata ca eram un pic cam .....tulbure beer.gif


ai dreptate biggrin.gif

oricum marfa ideea cu postatul pozelor


as pune si eu una dar n-am acu'
rafaello5
Asta sunt eu.E facuta de un prieten cu telefonul asa ca nu e prea grozava.
EMaiL40336
si asta sunt eu beer.gif
mike.omega
offtopic.gif Cam cat costa un pui de ciobanesc(din ala cu blana scurta) la o canisa sau la cineva de incredere??? offtopic.gif

M-am hotarat sa atasez si eu o poza cu mine :peacefingers: (cainele nu e al meu)
guerilla
iar nu ai fost cuminte.. te-au pedepsit rau cu botnita aia laugh.gif

un ciobi mic, max 200. mioritic.
carpatinul e mai ieftin.
HalbaSus
Eu stiu ca ciocolata la femei e echivalentul berii pentru barbati... ar face *aproape* orice pentru ea smile.gif... cel putin eu asa am observat. Hai ca bag si eu o poza (dar e mai din tinerete... vremurile de glorie... de-atunci nu am mai facut poze smile.gif)
f1anatic
Si cum...am dat-o pe ciini ? Ce ...eu/ai mei or fi mai prost(i) ?





[/img]
madalina
1.Forumul are un chat: folositi-l cu incerdere. Stabiliti o intalnire virtuala si discutati acolo.

2.Aici se posteaza fotografii si atat. Orice altceva este mutat sau sters.

3.Pentru cei ce simt nevoia sa comunice ceva ce nu are nici-o legatura cu ce e pe vreun topic, exista Turnul Babel, topic dedicat postarilor fara vreo legatura intre ele.
google41800
Asta-s eu.
krysty
pentru cei cu spirit de observatie mai obosit, datorita orei intarziate, ii anuntam ca au fost sterse aproximativ 80 de posturi off-topik. cum se spunea si mai sus aici se posteaza fotografii ale membrilor acestui forum. doritorii de avertismente sunt rugati sa contacteze adminii pe pm scutindu-i pe acestia de a sterge kilometri intregi de off-topik, facandu-le astel viata mai usoara.
Maff
me..
pretorian
Si eu
nu va speriati ca nu musca fara comanda. :wave:

p.s. nu este al meu.
gabi4
ehehe, ia sa-mi pun si eu fata pe forum blush.gif
Peisaju' din spate este un m5 biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.