Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CAUT UN SERVICE BUN PENTRU FORD TRANSIT
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
LUCIAN39120
Am revenit cu rugamintea, daca stie cineva un service pentru FORD TRANSIT care este competitiv calitate / pret sa mi-l recomande,pentru ca am mare nevoie de reparatii la o astfel de masina.Multumesc,si poate imi raspunde si mie cineva.
G e o r g e
daca deschizi mai multe subiecte nu rezolvi nimic.

paote nu cunoaste lumea service BUN pentru ford. :evil:
LUCIAN39120
Ai dreptate, dar nu trebuie sa fii rautacios.Totusi nu-mi vine sa cred ca FORD nu are un service bun in Bucuresti.MERSI oricum pentru atentionare.
G e o r g e
nu sunt rautacios, DAR service ul romcar e de tot rasul !!!

si chiar cauta lumea un service bun, nu esti primul care intreaba . din pacate eu nu cunosc nici unul bun si autorizat FORD .
tomaso39277
salut , nu stiu la Bucuresti, dar aici in Brasov sunt chiar buni , si eu am un ford transit si tot la ei l-aduc pt. revizia. Acuma vezi tu daca iti convine sa l-aduci aici in Bv de la Buc. Bafta smile.gif
LUCIAN39120
Multumesc . Despre care service din Brasov este vorba ? Poti sa imi dai si mie adresa ,numele service-ului.Inca odata multumesc.
Am gasit in Bucuresti COMNICOSERV ,se pare ca sunt buni si pin aacum sunt foarte operativi,ramine de vazut pe viitor.
Dan45566
Trebuie stiut faptul ca de mult nu mai exista NUMAI 1 service Ford in Bucuresti. Experienta ma face sa va recomand service-ul Colina Motors. Sunt noi pe piata si au acel suflu plin de ...nou.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.