Help - Search - Members - Calendar
Full Version: targ in Bucuresti..
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Dan27
exista un targ de masini in Bucuresti vinerea?si daca da unde este?imi recomandati sa ma duc acolo daca oricum am drum in Bucuresti?sunt din Cluj si am un Mondeo din 2001 de vanzare.
madalina
Exista un targ de masini, dar duminica (nu stiu daca functioneza si in alte zile, dar varful este duminica).
Andrei Suzuki
Masinile de vanzare sunt numai duminica.In cursu saptamanii sunt numai magazinele deschise si gasesti doar cateva masini de vanzare la intrare.
Dar poti sa incerci si la parcurile auto din buc..mai ales cele de pe DN1
dan-141
nu stiu de ce vrei tu sa te duci in bucuresti in "vitan",caci asa se numeste targul,cand mai bine incerci prin targurile de prin moldova,cum ar fi:la bacau,focsani,iasi,si stii de ce ,ptr ca am vazut ca au inceput cei din zona aceasta a tarii sa-ia mai in serios achizitionarea de masini second mai noi,si chiar unii din ei se dau peste cap si le si tuneaza.
Dan27
dar sambata nu este?de ce?pt ca am sambata drum in Bucuresti oricum.Da,am auzit ca se vinde la preturi mai bune in Moldova.Cand este targ la Iasi,respectiv Bacau?
robert constantin31470
ce aveti oamein buni vb din auzite sau ce. cum sa nu fie sambata masini in targ. Aia care vand masini voi ce credeti ca ei vin duminica cu ele in targ smile.gif)))))))))))))))) ahahahahahahahahahahahahah unii vin si de vineri. in orice caz sambata sau duminica tot masinile alea sunt in targ. cine vrea sa-si ia masina de acolo si fara bataie de cap sa se duca sambata, deoarece duminica sunt aia cu bocanci vechi tevi si alte prostii smile.gif)
Alecs
Probabil este prea tarziu, dar eu sunt din Bacau si iti pot spune ca si in acolo targul este tot duminca, de fapt, cam peste tot targurile de masini sunt duminica, si ideea e sa te duci de dimineata... sa zicem pe la 7-8. Succes la vanzare!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.